AKV Mesleki öğrencileri gazetecilerle buluştu

Gölcük Anadolu Kalkınma Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gazetecilik alanı öğrencileri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlamak amacıyla Gölcük’te çalışan muhabirlerle bir araya geldi.

1961 yılından kutlanan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle Gölcükte çalışan muhabirlerle Gölcük AKV Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gazetecilik alanı öğrencileri okulun Gazetecilik atölyesinde bir araya geldi.

Ziyarete Gölcük Vizyon Gazetesi çalışanı ve Demirören Haber Ajansı (DHA) Muhabiri Soner Gülezer, Gölcük Doğa Türk Muhabiri Yılmaz Değirmenci, Yeni Gölcük çalışanı ve Anadolu Ajans (AA) Muhabiri Fahri Haner  ve Gölcük Haber Muhabiri Serap Durukan ziyarete birlikte geldi.

Okul Müdürü Hüseyin Gürlagap’ın da yer aldığı etkinlikte, deneyimli muhabirler meslek hayatlarıyla ilgili ilginç şeyleri anlatarak Gazetecilik bölümünde okuyan öğrencilere muhabirliğin keyifli ve zor yanlarını ifade ettiler. Öğrenciler hazırladıkları ikramlıkları sundukları muhabirlere ayrıca çıkardıkları Lonca gazetesini tanıttılar.

error
Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 7 = 1