30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Gölcük AK Parti İlçe Başkanı Ecz. Çetin Seymen; ‘30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101.  yıldönümünü gururla kutluyoruz’ dedi.

 

Başkan Seymen’in açıklamaları şöyle devam etti; ‘Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde Aziz Türk Milletinin ve kahraman ordumuzun verdiği onur mücadelesinin sonucunda ülkemizin kurtuluşunu ve bağımsızlığını müjdeleyen 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. Yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

 

26 Ağustos 1922 tarihinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Başkomutanlığında başlayan Büyük Taarruz, birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik ruhuyla çok zor koşullar altında verilen çetin mücadelenin ardından zaferle taçlanmıştır. 30 Ağustos tarihte; inancın zafere dönüştüğü büyük bir kahramanlık örneği ve bağımsızlık destanı olarak yerini almıştır.

 

Aziz Milletimizin üstün gayret ve fedakarlıkları sayesinde kazanılan Şanlı Zafer’den aldığımız ilham ve cesaretle; ülkemizin bölünmez bütünlüğünü, vatanımızı ve bayrağımızı korumak, Cumhuriyetimizi ilelebet payidar kılmak ve ülkemizi her alanda daha aydınlık bir geleceğe taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

 

Büyük Zaferin 101. Yıldönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere vatanı ve milletinin istiklali ve istikbali için canını ortaya koyarak bize bu toprakları vatan kılan tüm şehitlerimizi ve ebediyete irtihal etmiş gazilerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum.’

 

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 1 = 3