29 Bin 568 öğrenci karnelerini aldı

2019-2020 Eğitim Öğretim yılının ilk yarı karnesinde Gölcük Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarında eğitim gören yaklaşık 29 Bin 568 öğrenci karnelerini aldı.

Gölcük Hisareyn İlköğretim okulunda Gölcük protokolünün katıldığı ilk yarı karne töreni düzenlendi. Törene Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Milli Eğitim Şube Müdürleri okul müdürü ve veliler katıldılar.

Karne öncesinde Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut öğrencilere “Evet çocuklar bugün ilk yarı yılı tatiline çıkıyorsunuz, tatilde ne yapacaksınız bol bol eğlenecek boz zamanlarında da kitap okuyacaksınız, sizlere yeni yarı yıl tatilinizi kazasız belasız iyi bir tatil geçirmenizi diliyorum” dedi.

Gölcük Kaymakamı Karabulut öğrencilere nasihat verdikten sonra 1-2-3 sınıfların karnelerini verdi öğrenciler karnenin yanında ayrıca hediye olarak yarı yıl tatilinde kitap okumaları için kitap hediye edildi, karne töreni sonrasında okul aile birliği tarafından hazırlanan ikram ile sona erdi. HABER: Stajyer İrem SAKAR

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 30 = 38