YILDIRIM EYT’LİLERİ HEYECANLANDIRDI!

Binali Yıldırım EYT Sorusuna Bakın Ne Cevap Verdi!

Cuma namazı sonrası gazeteclern sorularını yanıtlayan Bnal Yıldırım, gazetecilerin emeklilikte yaşa takınlarlarla ilgili sorusuna verdiği cevapla umut vaat etti.

Cuma namazı çıkışı büyük bir kalabalık tarafından AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, “Biz herkesi seviyoruz. Bizi sevmeyenleri de seviyoruz” dedi.

İLGİ Cuma namazını Eyüp Sultan Camisi’nde kılan Yıldırım, çıkışta vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yıldırım, kendisine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşları kırmayarak fotoğraf çekildi.Cami çıkışında basın mensuplarının sorularını cevaplayan Yıldırım, seçim koordinasyon merkezinin hazırladığı program için Eyüpsultan’da bulunduğunu söyledi.

Dün katıldığı opera gösteriminde “Her şey çok güzel olacak” sloganlarına gülümseyerek ve alkış yaparak karşılık verdiğinin hatırlatılması üzerine Yıldırım, “Biz herkesi seviyoruz. Bizi sevmeyenleri de seviyoruz” dedi.

Cuma namazı çıkışı soruları cevaplayan Binali Yıldırım’a gazetecilerden daha önceki EYT açıklamasındaki “biraz sabır” sözü hatırlatılarak şu soru soruldu ” için seçimden önce ‘biraz sabır’ demiştiniz, gelişme var mı?” sorusuna ise Yıldırım, “İlgili bakanlığımız çalışmalarını yapıyor” yanıtını verdi.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

46 − = 36