YENİ EMNİYET MÜDÜRÜNDEN BAŞKANA ZİYARET

 

 

 

 

 

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Keskin ve ilçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Selçuk Özdemir’i makamında ağırladı.

 

 

 

 

İlçemizde uzun yıllar İlçe Emniyet Müdürlüğü yaparak, İl Emniyet Müdür Yardımcısı görevine atanan Mustafa Keskin ve Gölcük İlçe Emniyet Yeni Müdürü Selçuk Özdemir, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti.

 

ELLİBEŞ BAŞARILAR DİLEDİ

Yeni görevine başlayan Selçuk Özdemir’i makamında ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ellibeş “Gölcükümüzün  güvenliği, huzuru çok önemli. Bu açıdan güvenlik güçlerimiz her zaman bizim iç içe çalıştığımız kurumlar arasında yer alıyor. Ben Gölcük İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine yeni başlayan Sayın Selçuk Özdemir’e yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi. İlçe Emniyet Müdürü Selçuk Özdemir ise Başkan Ellibeş’e kabulünden dolayı teşekkür ederek başarılarının devamını diledi. Gölcük’ün huzur ve refahı için ilçede yer alan tüm kurum ve kuruluşlarla el ele çalışacağız. Ziyarette, kurumlararası işbirliği üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

 

 

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

63 − 57 =