YAZLIK KADIRGA’DA YARIN BAŞLIYOR

Gölcük Belediyesi tarafından düzenlenen ve birbirinden güzel konserlerle 3 gün boyunca Karadeniz coşkusuna ev sahipliği yapacak Geleneksel Yazlık Kadırga Şenlikleri yarın başlıyor.

Gölcük Belediyesi Geleneksel Kadırga Yayla Şenlikleri bu yılda Karadeniz coşkusunu ilçeye taşıyacak. Müziğinin yıldız isimlerine ev sahipliği yapacak şenlikler yarın akşam Zeynep Başkan konseri ile başlayacak. 21-22-23 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek şenliklerde tam bir horon ve müzik şöleni yaşanacak. Karadeniz’in ünlü sanatçıları; Zeynep Başkan, Sinan Yılmaz, Mehmet Tak, Hızır Dinçer ve birbirinden değerli yerel sanatçıların seslendireceği şarkılar ile Yazlık Kadırga’da coşku zirveye ulaşacak.

HORON VE MÜZİK İLE ZİYARETÇİLER COŞACAK

Yöresel kıyafetler ve yiyeceklerin tanıtılacağı Yazlık Kadırga Şenlikleri’nde ziyaretçiler yine doyasıya eğlenecek. Kadırga Şenlikleri’nde; 21 Temmuz Cuma günü; Zeynep Başkan, Cemil Sandıkçı, Laz Esat, Bahattin Kılıç, Onur Özkan, Yücel Aktaş, 22 Temmuz Cumartesi günü; Sinan Yılmaz, Fatih Şerit, Ali Öztürk, Mehmet Durak, Ergüven Kılıç, Ahmet Bayraktar, 23 Temmuz Pazar günü ise; Mehmet Tak, Hızır Dinçer, Engin Çeb, İsmail-Ercan Pustu, Ali Otan, Selim Kasapoğlu, Batuhan İkiz ve Gökhan Kaya sahne alarak alandakilere müzik ziyafeti sunacaklar.

 BAŞKAN SEZER TÜM GÖLCÜKLÜLERİ ŞENLİKLERE DAVET ETTİ

Kadırga’nın bu yıl da Karadeniz coşkusuna ev sahipliği yapacağını belirten Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, tüm hemşehrilerini Yazlık Kadırga Şenliği’ne davet etti.

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)