YALI EVLERİNDE DÖRT DÖRTLÜK HİZMET

 

Gölcük Belediyesi’nin sosyal ve kültürel projeler içinde bugüne kadar yaptığı en prestijli projesi olan Değirmendere Yalı Evleri artık halkımıza hizmet vermeye başlandı. Hafta sonu açık büfe kahvaltının ilki olmasına rağmen, bölge halkı büyük ilgi gösterirken, hemen herkes Yalı Evleri’nin hizmetinden ve menüsünden memnun kaldı ve Yalı Evleri’nden mutlu ayrıldı.

 

 

 

TAMAMEN DOĞAL ÜRÜNLER

Gölcük Belediyesi’nin sosyal ve kültürel projeler içinde bugüne kadar yaptığı en prestijli projesi olan Değirmendere Yalı Evleri artık halkımıza hizmet vermeye başlandı. Tamamen doğal ve Yalı Evleri çalışanlarının ürettiği ev ürünlerinden oluşan açık büfe kahvaltı da, çeşit çeşit börekten, kahvaltılıklara, köy yumurtasından yapılan omlet çeşitlerinden, ev gözlemesine, doğal reçellerden, muhteşem tatlı çeşitlerine her şey dört dörtlük idi.

 

 

PROFESYONEL BİR EKİP HAZIRLIYOR

Gölcük Belediyesi’nin kendi işlettiği tesiste tüm yiyecekler, Dünyaca ünlü ahçı aynı zamanda Ilıca Tesisleri’nin de müdürü olan Tayfun Gündüz kontrolünde hazırlanırken, tesisin bağlı olduğu GÖLAŞ Genel Müdürü Sami Cansu ve Yarhisar Gemi Müze Müdürü İlhan Akbulut’ta, Gündüz’e destek olarak misafirlerle yakından ilgilendi. Yalı Evleri çalışanları da müşterilerin memnuniyeti için büyük çaba sarf etti.

 

 

Gölcük Belediyesi Tarih Koridoru projesi kapsamında yapımını tamamladığı Değirmendere Yalı Evleri, vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.

 

 

Gölcük Belediyesi’nin projelerinden olan Değirmendere Yalı Mahallesi Tarihi Evleri aslına uygun biçimde yenilenerek gün yüzüne çıkartıldı. Bu anlamda 12 tescilli binanın ve caminin restorasyon projeleri Kültür ve Tabiat varlıkları kurulunca onaylanarak vatandaşların hizmetine sunuldu. Proje içerisinde yapımı tamamlanan evler, seramik müzesi, ahşap heykel müzesi, kütüphane, kafeterya, restoran ve butik otel olarak kullanılmaya başlandı.

 

 

Gölcük Belediyesi Tarihi Yalı Evleri Restoran bölümü birbirinden lezzetli ve ödüllü tatları ile sizleri bekliyor.

Değirmendere Tarihi Yalı Evleri’nin bünyesinde hizmet veren “Konak Sofrası” yeni bir hizmete hazırlanıyor. Uzman bir aşçı kadrosuna  ve geniş bir menüye sahip olan Konak Sofrası, bayanlara özel bir çalışmaya imza atacak. Gün organizasyonu düzenleyen bayanlara yönelik olacak bu hizmette özel menüler de yer alacak.

 

 

Gölcük Belediyesi’nin son dönemde hayata geçirdiği en önemli prestij projelerinin başında gelen Değirmendere Tarihi Yalı Evleri hizmetlerini her geçen gün daha da arttırıyor. Yalı Evleri’nin bünyesinde hizmet veren Konak Sofrası yeni bir hizmete başladı. Uzman bir aşçı kadrosuna  ve geniş bir menüye sahip olan Konak Sofrası bayanlara özel bir çalışmaya imza attı. Gün düzenleyen bayanlara yönelik olacak bu hizmette özel  menüler de yer alacak.

 

 

Geçtiğimiz gün Yalı Evleri Konak Sofrası’nda bu noktada bir tanıtım yapıldı ve bu tanıtıma bayanlar ücretsiz olarak davet edildi. Özel olarak hazırlanan pastalar, börekler, çörekler ve yöresel lezzetler bayanların beğenisine sunuldu ve gün organizasyonlarında çeşitli menüler seçilerek Yalı Evleri’nde yapabilecekleri belirtildi.

 

 

Restoranımızda birbirinden lezzetli yemekler ile sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar hem tesisimizde hem de toplu siparişleriniz ve özel günleriniz için sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

 

 

Gölcük Belediyesi Değirmendere Yalı Evleri kahvaltı hizmeti sizleri bekliyor.

Tesisimiz bünyesinde Serpme Kahvaltı kişi başına 25 ₺ , Tabak Kahvaltı kişi Başı 15 ₺ olarak ücretlendirilmektedir.

 

Rezervasyon ve Toplu Sipariş için ; 0 533 897 02 29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

83 − = 73