YALI EVLERİNDE BİR ÖMÜR MUTLULUĞA ‘EVET’ DEDİLER

 

 

Gölcük Belediyesi’nin hayata geçirdiği Tarihi Yalı Evleri vatandaşların büyük ilgisine sahne oluyor. Bünyesinde sanatsal, kültürel ve sosyal alanlar barındıran Yalı Evleri, nikahlarını burada kıydırmak isteyen insanların da ilgisini çekiyor. Son olarak Başkan Mehmet Ellibeş’in kıydığı nikah ile Selin ve Sercan çifti bir ömür mutluluğa Yalı Evlerinde evet dediler.

 

 

 

 

Gölcük Belediyesi’nin tarihi dokuyu korumak ve gelecek kuşaklara aktarmak için hayata geçirdiği Tarih Koridoru Projesi’nin başlangıç yeri olan Değirmendere Yalı Evleri, vatandaşların büyük ilgisini çekiyor. Bünyesinde konaklamak isteyenler için butik otel, bir birinden leziz yiyecek menüsünün yer aldığı Konak Sofrası adında restoran, közde kahve, tüm içecekler ve tatlı çeşitlerinin bulunduğu bir kafe, sanatseverler için Seramik ile Ahşap Müzesi,  ayrıca binlerce kitaptan oluşan bir kütüphaneyi içinde barındıran Yalı Evleri, açıldığı günden bu yana adeta bölge halkının ve Gölcüklülerin çekim merkezi haline geldi.

DOĞRU BİR PROJEYİ HAYATA GEÇİRMİŞİZ

Son dönemde bu tarihi dokuda nikah kıymak ve mutluluğa ilk adımlarını atmak isteyen çiftler de Yalı Evleri’ni tercih ederken, fotoğraf çekimleri içinde sıkça kullanılıyor. Geçtiğimiz gün Selin Sacu ve Sercan Gökalp Yalı Evleri’ne gelerek bir ömür mutluluğa burada evet dediler. Çiftin nikahını da Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş kıydı. Başkan Ellibeş yaptığı açıklamada, “Yalı Evleri projemiz kısa sürede halkımızın teveccühünü kazanmış durumda. İçinde bir çok sosyal, kültürel ve sanatsal alanı barındıran bu tarihi evlerimizde vatandaşlarımız nikahlarını kıydırıp, bu mutlu günlerinde burada olmaları bizleri memnun ediyor. Ne kadar doğru bir projeyi hayata geçirdiğimizi görüyoruz. Ben Selin ve Sercan çiftine bir ömür mutluluklar diliyor, tüm vatandaşlarımızı Değirmendere Yalı Evleri’ne davet ediyorum” dedi.  Haber: Serkan SIDAL

 

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 6 = 2