UZUNER MECLİSE ADAY OLDU “YOK BÖYLE BİR DESTEK”

AK Parti’de meclis üyeliği için başvuru süreci devam ediyor. 2004’den beri AK Parti’de çeşitli kademelerde çalışmış, partiye büyük emekleri olmuş İbrahim Uzuner yüzlerce kişinin desteğiyle adaylık başvurusunu gerçekleştirdi. Uzuner yaptığı konuşmada Gölcük’e ve gençlere hizmet için buı yola çıktım, büyüklerim uygun görürse meclis üyesi olmak istiyorum” dedi.

AK Parti’de Gölcük Belediyesi Meclis Üyeliği için aday adayı başvuru süreci devam ediyor. Bugün ilçemizin sevilen sayılan genci, 2004’de beri AK Parti’ye büyük hizmetleri olmuş bir isim olan İbrahim Uzuner aday adayı başvurusunu yaptı. Uzuner’e destek çok büyük oldu. Gölcük’ün değişik kesimlerinden isimler Uzuner için AK Parti Gölcük İlçe Binası’na gelirken, eğer aday olduğunda partiye yerel seçimlerde büyük katkı sağlayacağını gösterdi.

PARTİMİZE BÜYÜK HİZMETLERİ OLMUŞ BİR İSİM

İbrahim Uzuner ilk olarak başvuru evraklarını İlçe Başkan vekili Çetin Seymen ve Seçim İşleri Başkanı İbrahim Ulufer’e teslim etti. Sonrasında da toplantı salonuna geçildi. İlçe Başkanı Seymen yaptığı konuşmada, “Kardeşimiz İbrahim Uzuner 2004 yılında gençlik kollarından günümüzde partimize büyük hizmetleri olmuş bir isim. Görüldüğü gibi büyük destekle başvurusunu yapıyor. Ona olan sevgiyi görmek bizleri de memnun etti. Kendisine çıktığı bu yolda başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.

HEDEFİM GÖLCÜK’E VE GENÇLİĞE HİZMET

Uzuner ise yaptığı konuşmada, “2004 yılından beri aktif olarak her zaman içinde olmaktan gurur duyduğum AK Partimden meclis üyeliği adaylık başvurumuzu yapmak için ilçe binasına geldik. Hedefim Gölcük’e gençliğe hizmet. Bu hizmet kervanında büyüklerimizde uygun görürse meclis üyesi olmak istiyorum. Allah çıktığımız bu yolu mübarek eylesin. Beni desteklemek için buraya kadar gelen tüm akrabalarıma, arkadaşlarıma, dostlarıma, abilerime yürek dolusu teşekkürlerimi iletiyorum” dedi. Uzuner alkışlar arasında başvuru programını tamamladı ve ardından ona destek için yüzlerce kişiyle hatıra fotoğrafı çektirdi. Haber: Serkan SIDAL

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

2 + 5 =