SEVGİ VE KARDEŞİLİK İÇİN BULUŞTULAR

 

Toplumun bütün kesimleri ile Pazar günü kahvaltı organizasyonlarında bir araya gelen AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp ve yönetimi, bu haftada da ilçemizdeki spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri ile Kavaklı’da bulunan Anfora Kafe’de buluştu. Sevgi ve kardeşlik buluşmasına katılım yoğun oldu. 

 

 

 

 

Toplumun bütün kesimleri ile Pazar günü kahvaltı organizasyonlarında bir araya gelen AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp ve yönetimi, bu haftada da ilçemizdeki spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri ile Kavaklı’da bulunan Anfora Kafe’de buluştu. Buluşmaya ilgi büyük olurken, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Gölcükspor Başkanı Ahmet Şahin, Gölcükspor eski Kaptanı Adem Ellibeş ile birlikte ilçemizde faaliyet gösteren spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri katıldı.

“TOPLUM İÇİN ÖNEMLİ BİR HİZMETİ YERİNE GETİRİYORSUNUZ”

Sevgi ve kardeşlik buluşması” adı verilen kahvaltı da bir konuşma yapan İlçe Başkanı Alp şunları söyledi: “Öncelikle davetimize katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Biliyoruz ki, sizler toplum için çok önemli bir hizmeti yerine getiriyorsunuz. Gençlerimiz ne kadar çok sporla meşgul olursa, kötü alışkanlıklardan o kadar uzak dururlar. Bu noktada da çok etkin rol oynayan sizlere hükümetimiz ve yerel yönetimlerimiz her zaman destek vererek, sportif nesiller yetişmesine katkıda bulunuyor” dedi.

“BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ PEKİŞTİRMEK İSTEDİK”

Alp konuşmasının devamında, “Biz sporu kardeşlik ve sevginin buluşma noktası gördüğümüzden sizlerle bir araya gelip, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek istedik. Katılımınız bizleri çok memnun etti. Her zaman birlik içinde geleceğimizi inşa etmeye devam edeceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.

CEVDET BARIŞ’TAN ANLAMLI KONUŞMA

Bazı spor kulüpleri başkan ve yöneticileri de kahvaltı da konuşma yaptı. Bu konuşmalardan biri de CHP eski İl Başkanı Cevdet Barış idi. Kavaklıspor ile her zaman yakından ilgilenen Barış, “Ben bu buluşmayı çok samimi ve amacına uygun yapıldığını düşünüyorum. Sonuçta seçim yok ve sevgi kardeşilik adına bir birliktelik yaşanıyor. Siyasi düşüncelerimiz farklı olabilir ama bazı şeyleri vatan, bayrak gibi siyasetin üstündedir. Ben Sayın Alp’e böyle bir birlikteliği gerçekleştirdiği için teşekkür ediyorum” dedi.

AYDIN’A GÜNÜN  ANISINA ANLAMLI HEDİYE

Konuşma sonrasında Alp, Federasyon Başkanı Murat Aydın’a günün anısına Türk bayrağı ve Osmanlı tuğrasından oluşan bir tablo hediye etti ve sevgi ve kardeşlik buluşması Alp ve yönetimine başkanların teşekkürlerini iletmesi sonrasında birlik ve beraberlik içinde tamamlandı.

 

 

Untitled-2

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

4 + 1 =