‘SEFERBERLİK RUHUYLA ÇALIŞACAĞIZ’

AK Parti İlçe Başkanı Kemal Yavuz, yerel basın temsilcileriyle Anfora cafe’de bir araya gelerek hedefleri ve yapmak istedikleri çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulundu.
10 Eylül Pazar günü temayül yoklaması sonrası AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus ile birlikte Ankara’ya giden ve Genel Merkezde yapılan mülakat sonrasında ise AK Parti Gölcük İlçe Başkanı olarak atanan Kemal Yavuz, bugün Gölcük basını ile bir araya geldi.
Yavuz, “Seferberlik ruhuyla çalışacağız hedefimiz 2024 seçimleri.  2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde ise niyetimiz sandıkları patlatmak” ifadelerini kullandı.

‘GENEL BAŞKANIM TAYYİP ERDOĞAN’IN GÖLCÜK’TEKİ TEMSİLCİSİYİM, AK PARTİ KOCAELİ İL BAŞKANIMIN EMRİNDEYİM’
Basınla bir araya gelen AK Parti ilçe başkanı Kemal Yavuz; “İlçe başkanımız Çetin Seymen, Belediye başkanlık aday adaylığı için almış olduğu kararla istifasını verdi. AK Partisi ailesi çok büyük bir aile, geriye dönüp baktığımızda AK Parti çok büyük kitlelere ulaşmış bir ailedir. Bu gün baktığımızda sadece Gölcük özelinde 500 istişare kurulu üyemiz var. Bizim için çok kıymetliler. Uzun yıllardır teşkilatın içerisinde yetişmiş çeşitli kademelerinde görev almış biriyim. Teşkilat yapısını çok iyi bilirim. Ak Parti Gölcük ilçe başkanı olarak, partimizin Genel başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Gölcük’teki temsilcisi olduğumu, Ak Parti Kocaeli il başkanı Şahin Talus’ un, emrinde olduğumu belirtmek isterim.

İŞİMİZİN ZOR OLDUĞUNU BİLİYORUZ
Yavuz; ‘Niyetimiz halis, halis bir şekilde yola çıktık. Biz yola çıkarken,  Hüseyin Coşkun ve İbrahim Kılıç’ la birlikte Ankara’ya gittik. Genel merkezimiz tarafından görev bize verildi. Bizde görev verilen kim olursa olsun, biz hep birlikte görev alan kişinin yanında oluruz. Şahsıma tebliğ edilen görevde, bu zamana kadar partimize hizmet eden ilçe başkanlarımızın yaptıkları çalışmaların bir tık üstüne çıkmayı hedefledik. Partimizin kuruluş tarihinden bugüne verilen hizmetler hep böyle olmuştur. Tüm arkadaşlarımla çalışmalarımız hep elbirliği ile gerçekleşecek. Bundan eminim ki bundan önceki ilçe başkanlarımızın başarılı olmasaydı bizlerde burada olamazdık. Ben bundan dolayı Ak Parti ilçe kurucumuz Mevlut Demir olmak üzere tüm ilçe başkanlarımıza teşekkür ederim.
YÖNETİM DEĞİŞECEK
Yavuz; Yeni yönetimimizi oluşturacağız. Süreç itibariyle meclis üyeliği için istifa eden arkadaşlarımız da olacak. Bundan dolayı ilçe yönetimimizde yenilenecek. Değişim kaçınılmaz olacak.
GAYRET BİZDEN TAKTİR ALLAH’INDIR’
Gayret bizden taktir Allah’ın diye yola çıktık. Yerel seçim bizim için çok önemli. Hedefimiz kentimizde 13 te 13 yapmaktır. Yani tüm belediyeleri kazanmaktır.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 3 = 2