SD BEAUTY CENTER DUALAR’LA HİZMETE GİRDİ

Gölcük esnaflarından Nuray Dil’in kızı Seray Dil İstanbul’da Özel bir üniversitede Estetisyenlik ve Güzellik Uzmanlığı eğitimini tamamladıktan sonra Gölcük’te bir güzellik merkezi açtı. 

Güzellik Uzmanlık Merkezinin Açılışına Gölcük CHP Belediye Adayı İsmet İşeri, Gölcük Esnaf Odası ve Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkan Vekili Necmi Kocaman, Gölcük Kuyumcular Dernek Başkanı GÖLASDER Başkanı Naim Gürel, Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Ali Vasfi Kurt ve çok sayıda davetli katıldı.

SD Beauty Center Güzellik Uzmanı Merkezinin açılışında CHP Gölcük Belediye Başkan Adayı İsmet İşeri yaptığı konuşmasında şunları dile getirdi İşeri “Girişimci bayanlarımızı her zaman bizlerde destek veriyoruz, Gölcük’te böyle girişimci bayanlarımızın olması bizleri de sevindiriyor, bugün de burada yine girişimci kardeşimizin böylesine güzel bir iş yerinin açmasından dolayı tebrik ediyor hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Daha sonra kısa konuşan GÖLASDER Başkanı Naim Gürel “Bizlere konuşacak bir şey kalmadı, sevgili başkanım ismet işeri gerekenleri söyledi bize de sadece hayırlı olsun demek düşüyor” dedi ve ardından Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Ali Vasfi Kurt tarafından yapılan duanın ardından yeni iş yerinin açılış kurdelasını İşeri, Gürel, Kocaman ile birlikte kestiler.

SD beauty center bünyesinde  cilt bakımı , medikal cilt bakımı , lazer epilasyon , bölgesel zayıflama , microblading , kalıcı makyaj , protez/jel tırnak , kalıcı oje , ipek kirpik , kirpik lifting , profesyonel makyaj gibi uygulamaları olacağını dile getirdiler. HABER: Soner GÜLEZER


Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

90 − 86 =