‘ONURLA, ŞEREFLE TAŞIDIĞIM GÖREVİMDEN AYRILIYORUM’

AK Parti Gölcük  İlçe Başkanı Ecz. Çetin Seymen, bugün parti binasında 5 yıldır kendi anlatımıyla onurla şerefle taşıdığım görevimden bugün ayrılıyorum’ ifadeleriyle AK Parti Gölcük  İlçe Başkanlığı görevinden istifa etti.

AK Parti Gölcük, tüm kademeleriyle parti binasında başkanlarının yanındaydı. O büyük kalabalık başkan Seymen konuşurken ‘Biz size şahidiz başkanım, davanıza, çalışkanlığınıza şahidiz’ dediler.

Başkan Seymen; Bizim davamız rakamları sığmayacak kadar büyük bir davadır. Davamız bizim hayatımızdır. Bizler bu davanın bir neferiyiz. Biz makamların neferi değil davanın neferiyiz. Doğarken ölürken beyaz gömlek giyeriz. Partiye üye olduğum günden bugüne görevim boyunca üzerimde beyaz gömleğim oldu. Ben bu beyaz gömleğe bir leke değdirmedim. Buna şahitsiniz” dedi. Bu sırada tüm teşkilatın duygusal anlar yaşadığı görüldü. İstifa açıklamasının ardından AK Parti Gölcük  İlçe Başkanı Ecz. Çetin Seymen’e  teşkilatı tarafından plaket takdim edildi.

AK Parti Gölcük  İlçe Başkanı Ecz. Çetin Seymen, 2024 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde  belediye başkan aday adayı olmak için görevinden istifa eden eczacı Çetin Seymen, son olarak tüm teşkilat mensuplarından helallik istedi. Tüm teşkilatı Seymen’e ‘Haklarımız sana helaldir başkanım’ cevabını verdiler.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

1 + 3 =