Minikler 1 Mayıs’da çiçek ektiler

Gölcük Eğitim Kurumlarından Gölcük Özel Ana Kucağı Gündüz Bakım evi Çocuk Kulübü tarafından 1 Mayıs’da Bahar Bayramı kutlaması yaptılar, minikler çiçek ektiler.

Gölcük Ana Kucağı Kreş ve Gündüz Bakımevi Çocuk Kulübü tarafından 1 Mayıs İşçi Bayramını güzel hava da kutladılar, Kreş minikleri Baharın gelmesiyle birlikte kreşin bahçesinde saksılara çiçek ektiler ardından da aileleriyle birlikte piknik havasında öğlen mangalı yaptılar.

BAHAR BAYRAMI KUTLADILAR

Gölcük Ana Kucağı Kreş ve Gündüz Bakımevi Çocuk Kulübü Genel Koordinatörü Salih Demircan “1 Mayıs İşçi Bayramı Emekçilerin bayramı, bizlerde kurumumuz olarak bu güzel havada miniklerimiz ve aileleriyle birlikte Bahar Bayramı kapsamında bir program düzenledik, bugün burada çocuklarımız Baharın müjdesi olan çiçeklerini saksılara ektiler, daha sonra ise aileleriyle birlikte piknik havasında mangal yaptık, daha sonra ise gönüllerince 1 Mayıs İşçi ve Bahar Bayramını hep birlikte kutladık” dedi.

MİNİKLER ÇİÇEK EKTİ

Gölcük Ana Kucağı Kreş ve Gündüz Bakımevi Çocuk Kulübü geçtiğimiz gün kreş bahçesinde düzenlenen programda baharın gelişi ve 1 Mayıs emekçi işçilerin Bayramını kutlamak için kreşin minikler aileleriyle birlikte çiçek ekmenin sevincini yaşadılar. HABER: Soner GÜLEZER

 

????????????
Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

27 + = 37