MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ ABDULHALİK KÖSE GÖREVE BAŞLADI

 

 

 

İlçemize Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü olarak Abdulhalik Köse’nin atanması ile birlikte görevlendirme ile görev alan Ömer Kızıldağ ve Yakup Alptekin görevli oldukları okullarında ki görevlerine geri döndüler.

 

 

 

Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’n Türkiye genelinde yapılan rotasyon ile birlikte Yeni Şube Müdürü Abdulhalik Köse’nin atanması ile birlikte görevlendirme süreleri sona eren Ömer Kızıldağ ve Yakup Alptekin görevli oldukları okullarda görevlerine geri dönerken Yeni Milli Eğitim Şube Müdürü Abdulhalik Köse yeni görevine başladı.

 

ABDULHALİK KÖSE KİMDİR?

Erzurum doğumlu olan Abdulhalik Köse Sınıf Öğretmenliği olarak Erzurum’da başladığı meslek hayatında 20 yılını geride bıraktı. Erzurum, Gebze ve Karamürsel’de Sınıf Öğretmenliği’ne devam eden Abdulhalik Köse uzun yıllar Karamürsel Bekir İlhami – Fatma Nedime Calp İlkokulu ve Ortaokulu’nda Okul Müdürlüğü ve daha sonrasında Karamürsel Kaymakam Hikmet Özbağcı İlkokulu Okul Müdürlüğü görevinden sonra 2014 yılında Yalova Altınova Milli Eğitim Şube Müdürlüğü olarak göreve atandı. Türkiye genelinde gerçekleşen rotasyon ile Gölcük İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü’ne atandı. Yeni Milli Eğitim Şube Müdürü Abdulhalik Köse’nin Eğitim- Öğretim Birimi’ne bağlı görevlerden sorumlu olduğu belirtildi.

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 36 = 43