MİLLETVEKİLLERİNDEN GÖLCÜK ÇIKARMASI

 

 

 

 

 

Hac vazifesini yerine getiren partilileri ziyaret için ilçemize gelen AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık ve İlyas Şeker  Gölcük’ü arşınladı.

 

 

 

 

Ziyaretler öncesi eski Başbakan Yardımcısı, AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve AK Parti Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp, Gençlik Kolları Başkanı Murat Uzuner ve partilier cuma namazını birlikte kıldılar.

ESNAFLARI ZİYARET ETTİLER

Gölcük’de kılınan Cuma namazı sonrası Milletvekilleri Fikri Işık, İlyas Şeker ve beraberindeki AK Partiler, Gölcük çarşı merkezinde esnaf ziyaretleri yaptılar. Fikri Işık, ziyarette esnaflarla sohbet ederek ekonomiye dair bir takım değerlendirmelerde bulundu. Uzun aradan sonra Gölcük çarşı merkezinde AK Partili milletvekillerini gören vatandaşlar Işık ve Şekere’e ilgi gösterdiler. Çarşı merkezinde esnaf ziyaretlerinin ardından Hac’dan dönen  Gölcük Belediyesi eski Başkanı İsmail Barış, AK Parti il yöneticisi Samet Taşdelen, AK Parti ilçe yöneticisi Nihat Ekiz, AK Parti’nin bir önceki dönem ilçe yöneticisi olan Recep Başkurt ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş de makamında ziyaret edildi.

 

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

3 + 3 =