MHP’DEN İSTİFA EDEN 5 BAŞKANIN AÇIKLAMALARI DİKKAT ÇEKTİ

MHP’de Aydın Ünlü’nün görevden alınıp yerine Yunus Emre Kurt’un il başkanı olması üzerine ilçe başkanları istifa etmeye başladı

MHP’de İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ile beraber Dilovası İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz, Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural, Darıca İlçe Başkanı Adem Emre Aygün ve İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Kantaroğlu sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamalarda görevlerinden istifa ettiklerini duyurdular.

Dilovası İlçe Başkanı Ali Osman Ayaz paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Göreve geldiğim günden bugüne kadar yanımda olan bütün dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Liderimiz Türk Dünyasının umudu Devlet Bahçeli beyin talimatıyla yeni il Başkanımız atanmıştır . Atanan il Başkanımızın daha rahat çalışması açısından MHP Dilovası İlçe Başkanlığı görevimden ayrılıyorum. Herkes hakkını helal etsin…

Liderimin ve teşkilatımın emrindeyim.

Nefisten ve nefesten vazgeçene kadar liderimizin emrindeyim .

Ali Osman Ayaz

MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Sayın Genel Başkanımız, Hareketimizin Lideri, Türk Dünyasının Lider Sayın Devlet Bahçeli’nin izni ile 3 dönem ilçe başkanlığı görevini yürüttüm. Yeni atanan MHP Kocaeli İl Başkanımız Sayın Av. Yunus Emre Kurt’un ileriye dönük çalışmalarına destek olmak amacıyla MHP İzmit İlçe Başkanlığı görevinden ayrıldığımı kamuoyuna ve ülküdaşlarıma beyan ediyorum. Bütün dava arkadaşlarıma hakkını helal etmesini önemle rica ediyorum. Hareketimizin Lideri Devlet Bahçeli Ömrümün sonuna kadar hareketimizin ve liderimizin emrinde olacağımı kamuoyuna ilan ediyorum.”

İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Kantaroğlu sosyal medya hesaplarından paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Göreve geldiğim ilk günden bugüne kadar yanımda olan bütün dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Liderimiz Türk Dünyasının umudu Devlet Bahçeli beyin talimatıyla yeni il Başkanımız atanmıştır. Atanan il Başkanımızın daha rahat çalışması açısından MHP Kocaeli Kaçep il Başkanlığı görevimden ayrılıyorum. Herkes hakkını helal etsin. Liderimin ve teşkilatımın emrindeyim” ifadelerini kullandı.

İstifa eden başkanların aynı istifa metnini  kullanması ise dikkat çekti.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

4 + 1 =