MEZARLIK DUVARLARI YENİLENİYOR

Gölcük Belediyesi, İlçe genelinde gerekli görülen birçok mezarlık alanlarının duvar yenileme işlemlerini tamamladı ve yapılan yeni çalışmalarla birlikte de bunların devamını getiriyor.

Gölcük Belediyesi ekipleri İlçe genelinde eskiyen duvarı yıkılma aşamasına gelen mezarlık duvarlarını yeni ve şık taş duvar örerek kent estetiğine uygun bir görünüm kazandırıyor. Gölcük Belediyesi’ne bağlı ekipler ilçe genelinde sürdürdükleri çalışmalar dahilinde birçok mezarlık alanının bakım ve onarımını tamamlamakla birlikte, devam eden çalışmalarla da bunları devamını getiriyorlar. Şu ana kadar bitirilen ve yapımı devam eden mezarlık duvarı yenileme çalışmalarıyla vatandaşlarımıza hizmet anlamında önemli bir çalışma yapılmış durumda.

SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI

Ebediyete intikal eden yakınlarını ziyaret eden vatandaşların gönül rahatlığı içerisinde ziyaretlerini gerçekleştirmelerini düşünen insan odaklı sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket eden Gölcük Belediyesi, mezarlıklarda başlattığı yenileme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bitirilen çalışmaların yanısıra, ihtiyaç görülen diğer mezarlık alanlarının da duvar yenileme çalışmaları program dahilin aşamalı bir şekilde yenilenecek. Gölcük Belediyesi ekiplerinin, göze hitap eden ve gece aydınlatması da koyulan mezarlık duvar çalışmalarını tamamlamasıyla birlikte Mezarlıklar farklı ve güzel bir görünüme kavuştu.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 40 = 49