METE YARAR GÖLCÜK’E GELİYOR

GÜVENLİK UZMANI METE YARAR GÖLCÜK’E GELİYOR

 

Güvenlik Uzmanı Yazar Mete Yarar, Gölcük Belediyesi tarafından 27 Aralık Çarşamba günü Kervansaray’da düzenlenecek “Türkiye Yüzyılı ve Ülkenin Savunma Sanayisinde Geldiği Son Nokta” konulu panele katılacak.

 

Türkiye, son yıllarda kamu ve özel sektör iş birliğiyle gerçekleştirdiği yüksek teknolojiye sahip yüzlerce ürünle, Dünya’da savunma sanayisinde önemli bir güç haline geldi. Bu başarıyı değerlendirmek ve geleceğe yönelik perspektif sunmak amacıyla, Güvenlik Uzmanı ve Yazar Mete Yarar, Gölcük Belediyesi tarafından düzenlenecek; “Türkiye Yüzyılı ve Ülkenin Savunma Sanayisinde Geldiği Son Nokta” konulu bir panele katılacak. 27 Aralık Çarşamba günü saat 20.00’de Kazıklı Kervansarayı Kültür Yapısı’nda düzenlenecek panelde; Mete Yarar, Türkiye’nin savunma sanayisi hakkında önemli bilgiler paylaşacak.

SAVUNMA SANAYİSİNDEKİ BAŞARI GÖLCÜK’TE ANLATILACAK

Mete Yarar’ın konuşmacı olarak yer alacağı etkinlik, Türkiye’nin savunma sanayisinde elde ettiği başarıları ve gelecek stratejilerini masaya yatıracak. Panelde, Mete Yarar’ın savunma sanayisi alanındaki geniş deneyimi ve uzmanlığıyla katılımcılara önemli bilgiler paylaşacak. Katılımcılar, Türkiye’nin savunma sanayisindeki mevcut durumu, gelecek vizyonunu ve stratejilerini daha yakından anlama fırsatı bulacak.

BAŞKAN SEZER HEMŞEHRİLERİNİ DAVET ETTİ

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Türkiye; kamu ve özel sektörüyle, kara, deniz ve hava araçları, ağır ve hafif silahlar, uzay sistemleri, radar ve elektronik harp sistemleri alanlarında ürettiği yüzlerce yüksek teknolojiye sahip ürünle, artık dünya ölçeğinde savunma sanayisinde adından söz ettiriyor. Ülkemizin bu konuda uzman ismi Güvenlik Uzmanı, Yazar Mete Yarar’ın konuşmacı olarak katılacağı, ‘Türkiye Yüzyılı ve Ülkenin Savunma Sanayisinde Geldiği Son Nokta’ konulu paneli, tüm hemşehrilerimiz davetlidir” dedi.

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)