MEDAR HASTANELERİNE YENİ GENEL MÜDÜR

Medar Hastaneleri, Gölcük Hastanesi için genel müdür ve başhekim olarak görev yapacak olan Dr. Göksel Ensari ile el sıkıştı.

GENEL MÜDÜR VE BAŞHEKİM

Gölcük, Gebze ve Sakarya olmak üzere 3 lokasyonda sağlık hizmeti sunan Medar Hastaneleri, yakın zamanda üniversite hastanesi olma yolunda ilerliyor. Geçtiğimiz hafta Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi (KOSTÜ) ile anlaşma sağlayarak, önümüzdeki yıl tıp öğrencilerine kapılarını açacak olan Medar Hastaneleri, Gölcük Hastanesi için Genel Müdür ve Başhekim olarak görev yapacak olan Dr. Göksel Ensari ile el sıkıştı.

BESNİLİ GÖREVİNİ ENSARİ’YE DEVRETTİ

20 yıllık sağlık geçmişiyle, Gölcük, Gebze ve Sakarya’da hizmet veren Medar Hastaneleri, bünyesine yeni bir genel müdür ve pek çok branşta hekim dahil ederek kadrosunu güçlendirdi. Sağlık alanında Dr. Göksel Ensari ile anlaşan hastane, yeni genel müdür ve başhekim tanıtımı için bir toplantı düzenledi. Toplantıda 6 yıldır başhekimlik görevini başarıyla sürdüren Op.Dr. Mehmet Veysel Besnili görevini Dr. Göksel Ensari’ye devretti. Çiçeğini başhekim Op.Dr. Mehmet Veysel Besnili’nin elinden alan Ensari, Medar Ailesi’nde olmaktan mutluluk duyduğunu, bu gelişen yapıya katkı sunmaktan büyük onur duyacağını iletti. Öte

YÖNETİM KURULU İZMİT’TE OLACAK

Yeni genel müdürü ve yeni hekimleriyle kadrosunu genişleten Medar Hastaneleri’nin yönetim kurulu başkanı Dr. Şahin TALUS ve yönetim kurulu üyeleri İzmit’te bulunan yeni yönetim merkezinde Medar Hastaneleri’nin vizyonunu geliştirmeye ve genişletmeye devam edeceklerini bildirirken, Medar Hastaneleri’nin yepyeni projelerinin de yolda olduğu bilgisini paylaştı.

  1. GÖKSEL ENSARİ KİMDİR?

1965 Mardin doğumlu olan Dr. Göksel Ensari, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İşletme Yüksek Lisansını Gebze Teknik Üniversitesi’nde yapan ENSARİ, sırasıyla Amasya SSK Hastanesi (mecburi hizmet), İzmir Karşıyaka SSK Hastanesi’nde başhekimlik, İzmir Karşıyaka İl Sağlık Müdürlüğü’nde müdür yardımcılığı yaptı. 2009 yılında özel sektöre geçiş yaparak, Medicalpark Hastaneler Grubu’nun İzmir, Uşak ve Kocaeli Hastaneleri’nde başhekimlik ve genel müdürlük görevlerini yürüttü. Daha sonra Gebze Konak Hastanesi’nde genel müdürlük, ve sonrasında da İzmir Can Hastanesi’nde genel müdürlük görevlerini üstlendi.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

3 + 6 =