Kocaelispor’a Harb-İşspor’dan futbolcu

Gölcük’ün köklü spor kulüplerinden olan Harb-İşspor, profesyonel lige bir genç oyuncu daha verdi.

Gölcük Harb-iş spor kulübünün Altyapısından yetiştirip hiçbir maddi ücret talep etmeden iki yıl önce ilimizin takımı Kocaelispor’un altyapısına verilen Berat Kartal Kocaelispor da profesyonel oluyor.

Doğru yönetim kurulu ve gelecek planlaması ile İki yıl gibi kısa sürede Süper Amatör’e yükselen  Harb-İş spor kulübü meyvelerini almaya başlıyor. Kocaelispor Futbol şube ve Alt yapı sorumlusu Mehmet Yaşar’ın ziyarette bulunduğu transfer görüşmesi nde Harb-iş spor lokalinde Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Selami Bulut :”Göreve geldiğimiz gün söz verdiğimiz gibi İlimiz ve İlçelerimizin takımlarına altyapımız’dan her zaman destek vereceğiz.

Berat Kartal bizim evladımız, onun başarılı olması bizi gururlandırıyor. İlimizin takımı Kocaelispor’dan yetiştirme bedeli talep etmedik. Berat Kartal’ı Milli Takımda da inşallah bir gün izleriz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Basın sözcüsü Hakan Çetiner :” Berat Kartal bize verdiği sözü tuttu ve inancıyla bugün profesyonel oluyor. Ülkemizin futbol kulüplerinin bulunduğu olumsuz tabloda Harb-iş spor ve Kocaelispor ülke futbolunda doğru altyapı ile parlayan yıldız olacaktır” dedi .

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 56 = 58