KOCAELİ İÇİN ÖNEMLİ HİZMET BİNASI 3.5 YILDA TAMAMLANACAK

 

 

İl Emniyet Müdürlüğü yeni hizmet binasının yapım çalışmaları Başiskele’de başladı. Emniyetin yeni hizmet kampüsünde bütün birimler için geniş ve modern binalar yer alacak

ÇEVİK KUVVET, PASAPORT ŞUBE…

Başiskele’de yapımına başlanan Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü yeni hizmet binasında Çevik Kuvvet, Pasaport Şube ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü’ne kadar tüm birimler yer alacak. Derince Kaşkaldere İbni Sina Mahallesi İstiklal Caddesi No.304 adresinde bulunan İl Emniyet Müdürlüğü’nün yeni binası Başiskele Mahmutpaşa Mahallesi Baltacı Sokak ve Sultan Beyazıt Sokakları arası, D-130 Karayolu yanındaki 40 dönümlük alana yapılıyor.

3,5 SENEDE TAMAMLANACAK

Binlerce polisin Başiskele’ye gelmesiyle oluşacak canlılık öncelikli olarak emlak piyasasını canlandıracak, nüfusun artışı da esnafın yüzünü güldürecek. Mahmutpaşa Mahallesi D-130 Karayolu’na cephesi olan 40 dönümlük arazide çalışmalar başladı. Yapımı yaklaşık 3,5 sene sürecek. Karahanlı Grup İnşaat tarafından başlatılan çalışmalarda zemini, üzerine inşaat yapılmasına elverişli hale getirilmesi amacıyla, Jet grout, çalışması yapılıyor.

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

42 − 39 =