“İNSANLAR UYGUN FİYATA YEMEK YEMEYE DEVAM EDECEKLER”

Ahçı Ahmet Karakaya’ya ait olan Gel –Doy Lokantası ilçemizde insanların en çok tercih ettiği lokantalardan bir tanesi. Her ürünün zamlanmasına rağmen yemek fiyatlarına zam yapmayan lokanta 3 çeşit seçmeli yemeyi 8 TL’den satıyor. Gölcük’ün en ucuz lokantalarından birisi olarak dikkat çekiyor. Karakaya yaptığı açıklamada, “Zam yok insanlar uygun fiyata yemek yemeye devam edecekler” dedi.

Gölcüklülerin yıllardır Merkez Mahallesi, 38. Sok. No:11 adresinde uygun fiyat ve kaliteli hizmeti ile farkını ortaya koyan Gel –Doy Lokantası Gölcüklülerin bir numaralı adresi olmaya devam ediyor. Yıllardır bu mekanı işleten Ahçı Ahmet Karakaya’nın mekanında onlarca insan her gün öğle yemeğini yerken, lokantadan da yüzü gülerek çıkıyor çünkü fiyatları ile de insanları mutlu ediyor. 3 çeşit seçmeli yemek 8 TL’den satılıyor. Karakaya müşterilerini memnun ederken, kaliteden de ödün verilmiyor.

“ALLAH’A ŞÜKÜR KAZANIYORUM”

Ahmet Usta yaptığı açıklama da: “Lokantamızda 3 çeşit seçmeli yemek 8 TL, çorba ise 3.5 TL. Gölcük’ün en ucuz lokanta biziz. Çünkü Gölcüklüler bizde öğle yemeğini yiyor. Her gün yediklerini düşünürsek aya vurduğumuzda büyük külfet. Olan var olmayan var. Biz olmayanlara hizmet ediyoruz. İnsanlar rahat rahat yemeğini yesin ve bütçesine de fazla dokunmasın derdindeyiz. Gel-Doy’da yemek yiyen herkes mutlu” dedi.

TOPLU YEMEKTE DE UYGUN FİYATLAR

5 yıldır hizmet veren lokanta ayrıca cemiyetler için toplu yemeklerde yapıyor. Bu noktada da fiyatları oldukça uygun, 0 537 564 23 18 nolu telefondan gerekli bilgiyi alabilir, Merkez Mahallesi, 38.Sokak No:11 adresinde bulunan lokantada afiyetle yemeğinizi yiyebilirsiniz.  Haber: Serkan SIDAL

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

4 + 6 =