KIŞ DÖNEMİ 18 EYLÜL DE BAŞLIYOR

 

 

 

Gölcük Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu 28-29 C su sıcaklığı 30 C ortam sıcaklığı, son sistem teknoloji ile ideal parametrik değerleri , hijyenik ortam ve Profesyonel  personel ile hizmet vermeye devam ediyor.

 

 

 

Gölcük Belediyesi Yüzme Havuzu küçük büyük her yaştan spor ve yüzme meraklısının beğenisini toplayan  Yarı Olimpik Havuz, Aqua Park Havuzu ve Çocuk Havuzuyla Kocaeli Bölgesinin en kapsamlı ve en çok tercih edilen havuzu olma özelliği taşıyor. Gölcük Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzu 28-29 C su sıcaklığı 30 C ortam sıcaklığı, son sistem teknoloji ile ideal parametrik değerleri , hijyenik ortam ve Profesyonel  personel ile hizmet vermeye devam ediyor. Vatandaşlar Gölcük Belediyesinin Havuz hizmetinden faydalanırken, ailelerin çocuklarına yönelik hizmet veren Yaz-Kış spor okullarıyla da İlçe genelinde Yüzme bilmeyen çocuk kalmasın projesi de aynı ölçüde yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

 

KIŞ YÜZME KURSU KAYITLARI BAŞLADI

Gölcük Belediye Spor Kulübü Baş Ant.Kadir Doğan ve Alt Yapı sor. Ant Birkan Agun yönetiminde 8 Kişilik Uzman eğitmen kadrosuyla Hafta içi ve Hafta sonu 03-13 Yaş Çocuk ve Bay ve Bayanlara Özel Yetişkin Kurslar tüm hızıyla devam ediyor.

 

ŞAMPİYON SPORCULAR YETİŞİYOR

Türkiye Yüzme Federasyonu Faaliyet programında yer alan il içi ve il dışı yarışmalarda bir çok başarılı sonuçlar elde eden Gölcük Belediye Spor Kulübü Geleceğin Şampiyon Kulaçları Yetişiyor Projesiyle Başarılı sporcular yetiştirmeye devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

65 + = 67