Gölcükspor’dan Kaymakam ve Başkanı ziyaret ettiler

Gölcükspor Başkanı Hüseyin Çardak ve ekibi geçtiğimiz gün Gölcük protokol ziyaretlerine başladı.

1Temmuz da yapılan kongrede tek aday olarak seçime girip Gölcükspor Başkanı seçilen Hüseyin Çardak bugün yönetimi ile beraber önce Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak sonra Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’i ziyaret etti.

ÇARDAK YÖNETİMİ TANITTI

Başkan Çardak Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak’a Yönetimini tanıtıp hedeflerini anlattı. Gölcük Kaymakamı Mustafa Irmak “öncelikle nazik ziyaretiniz için teşekkür ederim. İnşallah bu sezon hep birlikte iyi ve başarılı bir sezon geçirmeniz için gayret edeceğiz. Öncelikle bu kentin değerine sahip çıkmak her işletmenin, Sanayinin adım atması lazım bu konuda üzerime düşeni yapacağım. Belediye Başkanımızla size her zaman destek olacağız” dedi. Gölcükspor heyetiyle günün anısına hatıra fotoğrafı çektiren Kaymakam Irmak başarılar dileyip yolcu etti.

BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİLER

Gölcükspor Başkanı Hüseyin Çardak ve yönetimi Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer makamında ziyaret etti. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Başkan Çardak ve yönetimine teşekkür ederek sözlerine başladı. Başkan Sezer “kentimizin önemli sivil toplum kuruluşunun yanı sıra profesyonel anlamda gençlerimizin spor yapmasına ve ilçemizin tanınmasına katkı koyan Gölcükspor’un iyi bir sezon geçirmesini canı gönülden diliyorum. Mali disiplini elden bırakmadan hem sportif başarı hem de geçmişten gelen takıntılardan kurtulmanız gerekir. Gölcük esnafı uzun yıllar takıma sahip çıktı, destek oldu. Gölcükspor taraftarı, Gölcüklüler sizden, bizden çok şey bekliyor olması sizi iyi yönde motive eder. İyi ve sıkı bir planlama ile başarı gelir. Bugüne kadar kulübümüze sahip çıkan Başkan ve yöneticiler ile sizlere de teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

AYAĞIMIZI YORGANA GÖRE UZATACAĞIZ

Gölcükspor Başkanı Hüseyin Çardak Başkan Sezer’e güzel düşüncelerinden dolayı teşekkür ederek “ Bizlerde Gölcüksporumuz için bundan sonra Ayağımızı yorganımıza göre uzatıyoruz. Hedefimiz önce sorunsuz lige başlamak sonrasında hem mali disiplin hem sportif başarı için mücadele etmek” dedi.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

4 + 4 =