KAMP ATEŞİNİ BAŞKAN SEZER YAKTI

Gölcük Belediye Spor Kulübü İzcileri 2019 faaliyet programında yer alan bahar dönemi eğitim kampını gerçekleştirdiler. İkinci gün düzenlenen kamp ateşi programına Gölcük Belediye Başkanı Av. Ali Yıldırım Sezer katılarak kamp ateşini yaktı.

Gölcük Ayvazpınar orman gözetleme kulesi mevkiinde yapılan 3 gün süren kampa 15 lider gözetiminde 127 izci katılım sağladı. Düzenlenen programı ilgiyle izleyen Başkan Sezer kamp ateşinin etrafına toplanmış izcilere ve ailelerine konuşma gerçekleştirdi. Başkan Sezer konuşmasında, “ Akşamın bu saatinde, bu temiz havada, değişik bir ortamda bulunuyorsunuz. Teknolojinin gelişmesinden sonra gençlerin ellerinde sadece telefon ve internet bulunuyor. Diyaloglar sadece suni bir şekilde yapılıyor, yapay dostluklar ve arkadaşlıklar ortaya çıkıyor. Bu izcilik gerçekten sizin hayatınızda önemli bir yer tutacak ve bakacaksınız ilerleyen yıllarda burada beraber kamp yaptığınız arkadaşlarınızla olan dostluğunuzun çok önemli olduğunu fark edeceksiniz. Her gün internette ki yeni oyunlardan oynayabiliyorsunuz. Bugünlerin diğer günlerden hiç bir farkı olmuyor” ifadelerini kullandı.

“BU ANLAR GÜÇLÜ OLMANIZI SAĞLAYACAK”

“Bu akşam çok önemli. Sizin kişiliğiniz gelişmesi açısından, direnç kazanmanız açısından, gerçekten memlekete, millete faydalı bireyler olmanız açısından bu akşam burada geçirdiğiniz anlar çok önemli. Özellikle evinizin sıcak konforlu ortamının dışında burada geçireceğiniz zamanlar sizleri belki biraz zorlayacak ama inanın sizi geliştirecek ve güçlü bireyler olmanızı sağlayacak. Ben bu güzel ortamı sağlayan gerek liderlik yapan arkadaşlarımıza gerekse belediyemizin değerli personeline çok teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca en büyük teşekkürü aileler hak ediyor. Çocuklarını bu ortamda olmalarını sağlayan, onları teşvik eden, emek harcayan buralara getiren aileler sizlere kalben teşekkür ediyor ve tebrik ediyorum. Bu etkinliğin herkes açısından çok faydalı olmasını ve devamının gelmesini istiyorum” dedi.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

6 + 2 =