İZMİR MİLLETVEKİLİ AMA GÖLCÜK’ÜN EVLADI

İlçemizin köklü, tanınmış ve sevilen esnaflarından Uzunoğlu Zücaciye’nin sahibi Davut Uzun, kendisi için çok kıymetli ve çok sevdiği bir ismi ağırladı.

Uzunoğlu Zücaciye, İlçemize her ayak basan ismin uğrak yeridir. Davut Uzun, gerçek bir dosttur. İnsanı sever, dostluğu sever, bir kahvenin 40 yıl hatır götürdüğü insanlardandır. Sürekli misafir ağırlayan ilçemizin renkli siması, önceki gün kendi kanından, canından akrabasını ağırladı meşhur mekânında.

Demokrat Parti İzmir Milletvekili Salih Uzun ve eşi,  Davut Uzun’u ziyaret etti. Salih Uzun da Gölcük’ün evladı, 1970 yılında Gölcük’te doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden 1992 yılında mezun olduktan sonra siyaset bilimi alanında yüksek lisans yaptı. Siyasetin okullusu Salih Uzun.  Şimdi Demokrat Parti İzmir Milletvekilliği yapıyor. Gölcük’ten ayağını hiç çekmiyor. Kan bağı ile can bağı ile bağlı Gölcük’e. Babasının mezarı burada. Sık sık geliyorum çünkü ‘Babamın mezarı’ burada, babama geliyorum diyor vekil Uzun, akrabalarımı ziyaret ediyorum. Doğduğum şehre geliyorum, Gölcük’ten kopmam imkânsız diyor vekil Uzun.

Gölcük’ün evladı Demokrat Parti İzmir Milletvekili Salih Uzun’a, doğduğu topraklardan,  memleketinden hoş geldin diyoruz.

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)