İSPANYOL SANATÇIDAN GÖLCÜK VE TÜRKİYE İÇİN ÖVGÜ DOLU SÖZLER

 

 

Bu şenliğe katılan İspanyol Sanatçı Natalia Infantes Mangione sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda Türkiye’den ve Gölcük’te övgü dolu sözlerle bahsetti. Dünyaca ünlü sanatçının bir paylaşımları ise adeta gönlümüzü okşadı.

 

 

 

Gölcük Belediyesi’nin bu yıl 9.sunu düzenlediği Kırkyama Şenliği ve Çalıştayı büyük ses getirmişti. Şenliğe 18 yabancı ile birlikte 65 Türk sanatçı katılmıştı. Üç gün süren şenlik Değirmendere’ye büyük hareket katarken, başarıyla da son bulmuştu. Bu şenliğe katılan İspanyol Sanatçı Natalia Infantes Mangione sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda Türkiye’den ve Gölcük’te övgü dolu sözlerle bahsetti. Dünyaca ünlü sanatçının bir paylaşımı ise adeta gönlümüzü okşadı.

GÖLCÜK POLİSİ HEP BİZİMLEYDİ

Natalia Infantes Mangione’nin ispanyolca yaptığı paylaşımın Türkçe çevirisi ise şu şekilde. “Gölcük polisi her zaman bizimleydi. Ama şunu söylemeliyim ki kendimi hiç bu kadar güvende hissetmemiştim. Stantlar da kimsenin hiç bir şeyi çalınmadı. İspanya’da şu an çantamı tek başına bir stanta bırakayım kesin çalınırdı. Biz çantamızı bile bıraktık bir şey olmadı. Bu kadar sakin yaşamak bir harika” notunu düştü. Haber: Serkan SIDAL

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 74 = 79