İŞ YERİ KULLANILMAZ HALE GELDİ

Dumlupınar Mahallesi Körfez Caddesi üzerinde Vasfi Akgün ve Erdoğan Kibar ortaklığında hizmet veren Onaran Teknik Isıtma/ Soğutma Sistemleri iş yerinde yangın meydana geldi. Yangın sırasında iş yerinin kapalı olması nedeniyle yaralanan olmadı.

Yaralanan olmadı

Edinilen bilgi ve iddialara göre Dumlupınar Mahallesi Körfez Caddesi üzerinde bulunan ve Vasfi Akgün ve Erdoğan Kibar ortaklığında hizmet veren Onaran Teknik Isıtma/ Soğutma Sistemleri iş yerinde elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangın meydana geldi. İş yerinden yoğun dumanın çıktığını gören çevre esnaf ve vatandaşlar durumu hemen itfaiye ekiplerine haber verdi. Olaya yerine kısa süre içinde gelen İtfaiye, Polis ve Sağlık ekipleri güvenlik önlemlerini alarak yangına müdahale etti. İş yerinin teknik servis bölümünde meydana gelen yangın nedeniyle iş yeri kullanılamaz hale geldi.

Soğutma çalışması yapıldı

Yangın sırasında iş yerinin kapalı olması nedeniyle yaralananın olmaması sevindirirken, itfaiye ekipleri bir süre daha soğutma çalışmasına devam etti. Polis, meydana gelen yangın için soruşturma başlattı.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)