İNDİRİMLİ FİYATLARA İLGİ ÇOK BÜYÜK KUYRUKLAR OLUŞUYOR

 

 İlçemizin kırtasiye ve okul üniforması sektöründeki öncü markası Derya Okul Dünyası, bu yıl yaptığı kampanyalarla adından söz ettiriyor. Alışveriş yapmak isteyenler kuyruklar oluştururken Derya Okul Dünyası’nın tecrübeli personelleri tüm müşteriyle yakından ilgileniyor. 

 

İlçemizin kırtasiye ve okul üniforması sektöründeki öncü markası Derya Okul Dünyası, bu yıl yaptığı kampanyalarla adından söz ettiriyor. Okul üniformasında en uygun fiyata, Dünya kalitesinde ürün satışı yapan Derya Okul Dünyası’na ilgi çok büyük. Kırtasiye ürünlerinde de yapılan kampanyalar ve uygun fiyatlar Gölcüklüler için çekim merkezi olmuş durumda. Alışveriş yapmak isteyenler kuyruklar oluştururken Derya Okul Dünyası’nın tecrübeli personelleri tüm müşteriyle yakından ilgileniyor.

ZAM YOK KAMPANYALAR VAR

 

Yeni eğitim öğretim dönemi öncesinde de velileri yüklü bir alış veriş bekliyor. Okul kırtasiye malzemelerinin yanında, okul kıyafetleri de alınacaklar listesinde yer alıyor. Bilindiği üzere doların artışından kaynaklı yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle A’dan Z’ye birçok ürüne zam yapıldı. Ama bu zamlara direnen ve zam yapmayan esnaflarda var. Bunlardan birisi de Derya Okul Dünyası. Derya Okul Dünyasında çocuğunuzun tüm ihtiyaçlarını en uygun fiyat garantisi ile alabilirsiniz. Okul üniformaları da birinci sınıf kalite ve geçen yılın fiyatlarıyla satılıyor. Kırtasiye malzemeleri de sağlıklı ve belgeli ürünler.

 

TÜM VELİLERİ BEKLİYORUZ

 

Bütün kırtasiye malzemelerinin satışının yapıldığı 38 yıldır bu sektörde bulunan Derya Okul Dünyası, ilçemizde başarıyla hizmet veriyor. Değirmendere – Gölcük minibüslerinin kalktığı durağın karşısında bulunan Derya Okul Dünyası’nın Sahibi Savaş Toprak aldığı kararla hiç bir ürüne zam yapmadı. Okul kıyafetlerini geçtiğimiz yılın fiyatlarıyla satışını yapan Toprak, kırtasiye, defter, kitaplar ve diğer kırtasiye malzemelerini de uygun fiyat anlayışı ile velilere hizmet veriyor. Toprak, kırtasiye ve okul kıyafetleri için tüm velileri beklediklerini dile getirdi.

 

Adres: Merkez Mahallesi, Turgut Sayın Caddesi, No:11 Gölcük – Tel: 0 533 316 52 90

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

79 − 73 =