“HEDEF OYUMUZU ARTTIRARAK BELEDİYELERİ KAZANMAK”

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığını açıkladığı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, ilçe teşkilatlarını ziyaret etmeye başladı. Büyükşehir Adayı Büyükakın, dün AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek hedeflerini açıkladı, partililerle buluştu. Coşku büyük olurken Büyükakın yaptığı konuşamada, “Seçimlerde Kocaeli’de hedefimiz sadece bütün belediyeleri kazanmak değil, oyumuzu arttırarak kazanmak” dedi.

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediyesi adayı Tahir Büyükakın’ın Gölcük İlçe Teşkilatına gerçekleştirdiği ziyarete yoğun katılım ve coşku sağlandı. Ziyarete başta AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp ve tüm Teşkilat üyeleri, belediye meclis üyeleri, AK Parti Gölcük Belediye Başkan Aday Adayları ve çok sayıda partililer katılım sağladı.

“İLİMİZİ İLÇEMİZİ İYİ BİLEN BİR İSİM”

AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp, konuşmasında, ‘Öncelikle bir hakkı teslim etmek istiyorum. 15 yıldır Kocaeli’yi değiştiren Kocaeli’nin her tarafından imzası olan emeği olan İbrahim başkanımıza buradan çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca 15 yıldır ilçemizde büyükşehirle birlikte vatandaşlara hizmet eden Belediye Başkanımız Mehmet başkanımıza teşekkür ediyorum. Süreci sizler yakından takip ediyorsunuz. Cumhurbaşkanımızın açıkladığı gibi Tahir Büyükakın başkanımız bizim Kocaeli Büyükşehir Belediye adayımız. Kendisine başlarılar diliyoruz. Kentimize, milletimize, halkımıza hayırlı olsun. Kendisi kentimizi çok iyi tanıyan, sevilen ve sorunları iyi bilen bir adayımız kendisi’ dedi.

ERYARSOY: 13’TE 13 YAPACAĞIZ

Alp’in konuşmasının ardından söz alan İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, ‘Bildiğiniz üzere geçtiğimiz Cumartesi günü İstanbul Haliç Kongre merkezinde gerçekleştirilen aday açıklama programında Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan Büyükşehir’de Tahir Büyükakın hocamızı aday gösterdi. Az önce ilçe başkanımızın da söylediği gibi önce büyükşehir de sonra bütün ilçelerde zafer bizim olacak. Seçimlerde 13’te 13 yapacağımıza inanıyorum. Gölcük’ü de önümüzdeki 5 yıl daha AK Partili belediye başkanı yönetecektir. Buna inancım çok fazla. Allah’ın iziniyle zafer bizim olacak’ şeklinde konuştu.

“BENİ EVİMDE KARŞILADIĞINIZ İÇİN ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, ‘Beni evimde böyle sıcak karşıladığınız için hepinize şükranlarımı sunuyorum. Gölcük benim evim. Yol boyunca Kandıra’yla başladık. Gün boyu ziyaretlerimiz oldu. Hakikaten bu şehrin her tarafına bir şekilde dokunduk. Baba tarafında Artvin kökenli olduğu için burayla temas olmaması imkansız. Gölcük benim evim. Dolayısıyla ben nereye gitsem kendimi evimde hissediyorum. İnsanın evinde olması çok güzle bir şey. Ama teşkilatın desteğini arkasında görmek çok farklı bir şey. Sabahtan beri pozitif enerji alıyorum. Çözemediğim bir şey vardı, Sayın Cumhurbaşkanı 3-4 saatlik uykuyla nasıl yapıyor çalışmalarını derdim. Bunu çok iyi anladım. Üniversite, belediye, valilik gibi görevlerimle bürokrasiyi tanıma fırsatı buldum. Bizim liderimize sonuna kadar destek olmamız gerekiyor” dedi.

“İNANMIŞ İNSANLARIN ÖNÜNDE HİÇ BİR ŞEY DURAMAZ”

Açıklamasına devam eden Büyükakın, “1071 yılında buraya geldik. O zamandan beri bizi buralardan atma çabaları hiç bitmedi. Son çabaları 15 Temmuz oldu. Bu adamlar hala bu huylarından vazgeçmiş değiller.Onlar asla vazgeçmiş değiller, çünkü onların hak, adalet, insanlık gibi dertleri yok. Demokrasi için geleceğiz derler, o ülkelerde hiç bir şey bırakmazlar. Çünkü onlar Allah’ın rızasıyla hareket etme istekleri yok. Bizler bu davaya sahip çıkmak zorundayız. Bu davanın lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Allah razı olsun Sayın Devlet Bahçeli’de bize çok destek veriyor. İnşallah Sayın liderimizin çevresinde toplanacağız, bu bayrağın yere düşmemesini sağlayacağız. Bu bayrak yere düşerse, kalede düşmüş olacak. Ama inanmış insanların önünde hiç bir şey duramaz. İnsanlar inandıkları zaman dağları devirebiliyorlar. Nice az sayıda insan nice çok sayıda insanı yenebiliyor. Yürekler bir olduğunda hiç kimse bizi sindiremez. Bu enerji çok olursa daha fazla çalışırız, Sayın Liderimiz dünyada daha çok masada oturur. Son olarak Sayın Cumhurbaşkanımız bizden Gönül Belediyeciliği yapmamız gerektiğini ifade etti. Bizim asıl hedefimiz milletimiz. İnsan için varız. Bütün yönetimler bütün belediyeler insan için vardır. Bunu unutmayacağız, ülkenin içinden geçtiği süreci unutmayacağız. Kendimizi yeniden gözden geçireceğiz. Yanlış giren olursa koluna gireceğiz. Bir arada olursak başaramayacağımız hiçbir şey yok. İnşallah bizden desteğinizi esirgemezseniz daha da başarılı olacağız. Gölcük’te de bu durum geçerli. Asıl çıtayı oyları yükselterek hedef koymalıyız. 31 Mart yerel seçimlerinde hedefimiz  tüm belediyeleri kazanmak. Seçimlerde hedefi oyları yükselterek koymanızı istiyorum’ dedi.

Haber: Serkan SIDAL – Soner Gülezer

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 2 = 1