Güner “Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun”

Gelecek Parti Gölcük İlçe Başkanı Kadriye Güner ve yönetimi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle gazetemize ziyaret etti ve Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.

Gelecek Parti Gölcük İlçe Başkanı Kadriye Güner ve yönetimi Gazetemize ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle kutladı, ziyarette Gelecek Parti Genel Merkez İletişim Başkan yardımcısı Serap Çakır, Gelecek Parti İl Teşkilat Başkanı Süleyman Aydınlık, ile İlçe yöneticileri katıldılar.

İKTİDARA EN YAPIN PARTİYİZ

Gelecek Parti Gölcük İlçe Başkanı Kadriye Güner “Öncelikle 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum, sizler kamuoyuna her türlü bilgilendirmeyi yapıyorsunuz, bu yüzden sizler özveri içerisinde görev yapıyorsunuz sizleri kutluyoruz, partimizde 25-26 mahalle teşkilatlarımızı belirledik ve bunların atamalarını bekliyoruz, bizler seçim çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyoruz, bir yandan da üye çalışmalarımız devam ediyor, partimize büyük teveccüd eden halkımız var bizlere sosyal medya üzerinde de partimize katılımlar var, artık partimizi insanlarımızın değişimin olması gerektiği yönünde söylemleri vardır, bizler inanıyoruz ki halkımızın büyük desteğini arkamızda hissetmeye başladık genel seçimlere en iyi bir şekilde hazırlanıyoruz ve iktidara en yakın partiyiz” dedi.

SÜPRİZ KATILIMLAR OLACAK

Gelecek Parti Gölcük İlçe Başkanı Güner konuşmasına şunları dile getirerek devam etti Güner “Partimiz kongre sürecini gerçekleştirdik, yöneticilerimiz ile birlikte özverili bir şekilde sürdürüyoruz, bu çalışmalarımız sırasında da üye kayıtlarımız da oluyor ve sürpriz katılımlar var ve hedefimiz de iktidar olmaktır” dedi.

AİLE PARTİSİ DENMİŞTİ

Gölcük Gelecek Partisi kurulduğunda ilk üye olanlar Aile olunca söylemler başlandı. Gölcük Gelecek İlçe partisi İlçe Başkanı Güner ise şunları dile getirdi. “Eğer bir parti Başkanı isen ve Başkan olduğun zaman sana en yakın aile sana destek verecektir ve ailen desteği ile ayakta duracağız, her zaman aile ve dostların destekleriyle bu parti güçlenir” dedi.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 64 = 65