GÖNÜL ADAMI YARDIMLARINA DEVAM EDİYOR

Gölcük Şirinköy’de ikamet eden ve berberlik yapan İsmail Ak, gönüllü olarak yaptığı itfaiyeciliğin yanı sıra, gönüllü olarak ihtiyaç sahibi insanlara yardım toplayarak da gönül almaya devam ediyor.

Gölcük Şirinköy’de ikamet eden Gönüllü İtfaiyeci ve berberlik yaparak geçimini sağlayan İsmail Ak,  yaptığı işlerle gönülleri fethetmeye devam ediyor.  Gölcük İtfaiyesinde gönüllü olarak itfaiyecilik yapan ve çevresinde gördüğü, yada tanıdıklarından öğrendiği ihtiyaç sahibi kişilere, kendi imkanları doğrultusunda veya çevresinden topladığı bağışlar ile yardımlarda bulunan İsmail Ak, son olarak başlattığı kampanya ile 20 çift ayakkabı, 30 çift çocuk botu ve 100 aileye giysi yardımı topladı.

Toplanan bu yardımları Sakarya Ferizli İlçesinde bulunan ihtiyaç sahiplerine,  Ferizli Belediyesi aracılığı ile gönderdi.  İhtiyaç sahibi ailelere ve yetimlere bir şekilde yardımcı olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen İsmail Ak, “ Benim aracılığım olduğum bu yardımlara katkıda bulunan herkese,  teşekkür ederim. Bundan sonra da ihtiyacı sahiplerine yardım etmeye devam edeceğiz” dedi. HABER: Soner GÜLEZER

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 5 = 2