GÖLMEK KURSLARI YARIYIL TATİLİ SONRASINDA DEVAM EDİYOR

Gölcük Belediyesi ve Gölcük Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen Gölcük Meslek Edindirme Kursları yarıyıl tatili sonrasında devam ediyor.

2018-2019 eğitim öğretim döneminde Gölcük Belediyesi Eğitim Kültür Müdürlüğü bünyesinde açılan, GÖLMEK çatısı altında 13 Merkez ve 24 branşta 1200 kursiyerle gerçekleştirilen kurslar yarıyıl tatili sonrasında da çalışmalarını sürdürüyor.

Gölcük Belediyesi Eğitim ve Kültür Müdürlüğü binasının bulunduğu Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi başta olmak üzere Gölcük, İhsaniye, Hisareyn, Yazlık, Şirinköy, Çiftlik, Ulaşlı, Değirmendere’deki kurs binalarında devam eden kurslara vatandaşlar yoğun ilgi göstermektedir.

GÖLMEK Kursları; Giyim, Mefruşat, El-Makine Nakışı, Kırkyama, Saçaklama, Örgü, İğne Oyası, Resim, Cilt Bakımı, El Sanatları, Ahşap Boyama, Tezhip, Hüsn-ü Hat, Seramik-Cam-Çini, Ebru, Gemi Maketi, Pasta Yapımı, Aerobik-Step-Plates, Tiyatro, Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği Koro Çalışmaları, Çocuk Korosu branşlarında alanında uzman eğitmenler tarafından ve belirlenen programlar dahilinde gerçekleştirilmesinin yanı sıra Gölmek Kursları ile vatandaşlarımız mesleki tecrübe ve istihdam imkanı sağlıyor. Ayrıca boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirme alışkanlıkları kazandırılarak yeteneklerini geliştirme ve ürünlerini sergileme imkanı da ediniyor.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

43 + = 49