Gölcük’ten 3 isim listeye girdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katılımıyla yapılan AK Parti 7. Kocaeli il kongresinde 50 kişilik il yönetimine giren kişiler belli olmaya başladı.

Mehmet Ellibeş’in eşinin koronavirüs testinin pozitif çıkması nedeniyle katılamadığı il kongresinde bütün gözler 50 kişilik il yönetimine kimin gireceğine çevrildi. Tek adaylı yapılan il kongresinde Mehmet Ellibeş’in 50 kişilik il yönetim kurulu listesi belli oldu.

İşte seçilen Gölcüklüler

Gölcük’ten Veli Haldız, Serkan Ateş, Hüseyin Şişman ve Behice Yaman AKP il yöneticisi olurken, Parti içi disiplin kurulu üyeliğine Orhan Barış, Parti içi il Demokrasi Hakem kurulu üyeliğine Temel Erten, İl yönetimi yedek listesinde  Sami Cansu yer aldı. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Gölcük AKP ilçe Başkanı Çetin Seymen ve Baki Özdemir Kurultay Delegesi olarak Başkan Ellibeş’in listesinde yer aldılar.

İşte AKP Kocaeli’nin tam listesi;

Abdullah Binbay, Abdülkadir Yılmaz, Ahmet Sönmez, Alper Doğan, Behice Yaman, Berna Yenice Esen, Büşra Özbay, Ekrem Kahraman, Emine Bayrak, Engin Güzel, Ersin Küçükateş, Fatma Nilgün Erciyes, Ferit Yağız, Füsun Çengelköy, Halil Güngör Dokuzlar, Halil İbrahim Arslan, Halit Çokan, Haluk Ercan, Haluk Sekban, Hicran Bozkurt, Hüseyin Şişman, İbrahim Gürsel, Köksal Akçay, Mehmet Fatih İşlek, Mehmet Zeki Canşi, Muharrem Küçük, Muharrem Top, Murat Ergelen, Mustafa Çimen, Mustafa Karakoç, Mustafa Tırpan, Neslihan Erattır, Nihat Gürdal, Nilgün Toplu Aydemir, Nuri Kaya, Osman Akbulut, Ömer Efe, Recep Çalık, Recep Demir, Salih Çakır, Samet Coşkun, Seda Kardaşlar Çelik, Selim Çoban, Serkan Ateş, Serra Demirtaş, Şahin Talus, Şengül Karagöz, Tuba Erdemir, Veli Haldız

İL YÖNETİM KURULU YEDEK

Fehmi Öztürk, Abdullah Saburlu, Orhan Keskin, Celal Çelik, Abdullah Yürük, Canan Soylu, Kadir Çetin, Rıza Yıldız, Fatih Işık, Emre Arık, Hakan Özsoy, Yavuz Koç, Berra Akyol, Şehmus Sayan, Ermiş Göksu, Emre Öçbe, Abdurrahim Sami Cansu, Halit Gedik, Aylin Çalışkan, Ahmet Çelik, Samet Özçelik, Dursun Karaman, Mustafa Demir, Erdoğan Çimen

PARTİ İÇİ İL DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELERİ

Mustafa Yıldıztekin, Erol Pekcan, Fevzi Mahmut Çelik, Recep Demirel, Orhan Barış

PARTİ İÇİ İL DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELERİ

Kemal Yıldırım, Fatih Karadayı, Vezir Kara, Sami Sezgin, Selçuk Avcı

PARTİ İÇİ İL DEMOKRASİ HAKEM KURULU ASİL ÜYELERİ

İbrahim Elgin, Nurbay Aydemir, Temel Erten

PARTİ İÇİ İL DEMOKRASİ HAKEM KURULU YEDEK ÜYELERİ

Nazmi Özmen, Kemal Erdem

BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ ASİL ÜYELERİ

Mehmet Ellibeş, Tahir Büyükakın, Osman Pepe, Azize Sibel Gönül, Mehmet Ali Okur, İbrahim Karaosmanoğlu, Hilal Duran, Recep Kaya, Zinnur Büyükgöz, Ali Güney, Ufuk Acay, Muzaffer Bıyık, Ramazan Tuna, Şener Söğüt, Çetin Seymen, Ali Yıldırım Sezer, Koray Merdan, Zeki Aygün, Servet Günay, Bünyamin Çiftçi, Sadık Yılmaz, Muhammet Mustafa Kocaman, Mustafa Koral, Mehmet Yasin Özlü, Sait Mete, İsmail Yıldırım, Erol Ölmez, Davut Coşkun Siviloğlu, Yasemin Özdemir, Baki Özdemir

BÜYÜK KONGRE DELEGELERİ YEDEK ÜYELERİ

Adnan Turan, İlhan Yıldırım, Hamza Şayir, Şahin Talus, Halit Çokan, Alper Doğan, İbrahim Gürsel, İbrahim Elgin, Muharrem Top, Büşra Özbay, Ahmet Sönmez, Ersin Küçükateş, Ömer Efe, Haluk Ercan, Mustafa Yıldıztekin

İşte liste dışı kalan 18 kişi;

Ali Haydar Muradoğlu, Ayşen Yılmaz, Emine Kurt, Fazıl Korkmaz, Ertekin Akbulak, İbrahim Elgin, İlhan Yıldırım, İshak Yıldırım, Murat Aslan, Mustafa Usta, Mustafa Yıldıztekin, Şükran Özdemir, Yusuf Sami Çınar, Samet Taşdelen, Serdar Bayram, Nuray Erdem, Fevzi Mahmut Çelik, Recep Kaya

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 65 = 71