GÖLCÜK’TE ‘YATIRIM’ ONLARDAN SORULACAK

 

 

Gölcük’te her yönüyle gelişen inşaat sektörünün en önemli ayağı da gayrimenkul danışmanlığı. Bu işte profesyonelleşme yolunu seçen ve Donanma Caddesi 5.Sokak’ta açtığı ofisi ile hizmet vermeye başlayan Yatırım Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetlerinin sahibi Hasan Öksüz genç bir girişimci ve bu sektörde kendisini geliştirerek, Gölcük halkına dürüst hizmet vermeyi hedefliyor.

 

 

 

 

İlçemizde genç kuşaklar yaptıkları yatırımlar ile ticaretin modernleşmesini ve gelişmesini sağlıyor. Bu işlerin başında da inşaat sektörü geliyor. Gölcük’te her yönüyle gelişen inşaat sektörünün en önemli ayağı da gayrimenkul danışmanlığı. Bu işte profesyonelleşme yolunu seçen ve Donanma Caddesi 5.Sokak’ta açtığı ofisi ile hizmet vermeye başlayan Yatırım Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetlerinin sahibi Hasan Öksüz genç bir girişimci ve bu sektörde kendisini geliştirerek, Gölcük halkına dürüst hizmet vermeyi hedefliyor.

 

Alım satın işlerinin dışında yatırımcılara yol gösterip, doğru zamanda ve doğru noktada yatırım yapmayı hedeflediklerini söyleyen Öksüz ile gayrimenkul piyasası üzerine konuştuk ve bu sektörün özellikleri ve geleceği hakkında bilgi aldık.

 

 

 

GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI HAKKINDA BİZE BİLGİ VERİR MİSİNİZ?

 

Gayrimenkul alım, satım, kiralama işlemlerinde ya da gayrimenkul için ihtiyaç olan finansman eksiğini giderirken bir gayrimenkul danışmanına ihtiyaç duyulur. Gayrimenkul danışmanlığı ile birlikte en doğru kararları vermeniz sağlanır ve size uygun olan gayrimenkul ihtiyacının giderilmesi sağlanır. Gayrimenkul danışmanları, gerekli olan tüm mevzuatları bilir ve idari işlemler hakkında bilgi sahibidir. Gayrimenkul işlemleri sürecinde yanınızda bir gayrimenkul danışmanının olması büyük önem taşımaktadır. Bu danışmanlar sayesinde güvenli bir şekilde gayrimenkul alıp satabilirsiniz, finansman sunabilirsiniz ya da temin edebilirsiniz. Gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren kişiler, sizin için gerekli olan tüm araştırmaları yaparak süreci sizin için kolaylaştırırlar. İlgilenmeniz gerek birçok mevzuatı inceleyip gerekli araştırmaları yaparak hızlı bir şekilde süreci tamamlamanızı sağlarlar. Böylelikle zaman kaybetmeden istediğiniz gayrimenkul işlemlerini yapabilirsiniz.

 

 

 

YATIRIM YAPARKEN ÖNCELİKLE NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

 

Bir gayrimenkul için yatırım yapılırken çok iyi düşünülmesi gerekmektedir. Yapılan yatırımın ne gibi faydalar sağlayacağı ya da yatırımın ölü bir yatırım olup olmayacağı önceden tahmin edilebilmelidir. Ortaya çıkabilecek her türlü riski en aza indirgemek için gayrimenkul danışmanlığı hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. Gayrimenkul projelerinde gerekli olan belgelerin ve bilgilerin ortaya konmasını ve gayrimenkul ile ilgili tüm mevzuatlarca yorumlanmasını gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren firmalar yapmaktadır. Bu firmalar ile birlikte gayrimenkul yatırımlarınızı güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz ve ortaya çıkabilecek risklerin farkına varırsınız.

GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI HAKKINDA BİLGİ VERİR MİSİNİZ?

 

Gayrimenkul danışmanlığı, gayrimenkul işlemleri sürecinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Gayrimenkul danışmanının kendi çevresinde bir müşteri potansiyeli vardır. Sahip oldukları müşterilerin dışında başka müşterileri de kazanabilmek için pazarlama imkânları bulurlar. Böylelikle daha çok müşteriye ulaşırlar ve onlarında gayrimenkul işlemlerinde onlara yardımcı olurlar. Gayrimenkul danışmanları, gayrimenkulleri kendi portföylerine alırlar. Böylelikle istedikleri satıcı kitlesine ulaşırlar ve pazarlama işlemlerini rahatlıkla yapabilmek için kendilerine bir bölge belirlerler. Bu bölgede yaşayan insanlarla sürekli bir temas halinde olurlar ve gerekli araştırmaları yaparlar. Gayrimenkul danışmanının kendi portföyüne almış olduğu gayrimenkuller için pazarlama imkanları oluştururlar ve daha fazla satıcıya ulaşmayı hedeflerler. Gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren kişiler, müşterilerini iyi bir şekilde yönetebilmelidir ve sürekli onlarla iletişim halinde olmaları gerekmektedir. Gayrimenkul pazarında müşteriler genel olarak gayrimenkul danışmanlarının kendileri ile iletişimde olmamasından yakınırlar. Bu durumlarla karşılaşmamak için alıcı ve satıcı olan müşterilerle iletişim halinde olmak gerekmektedir. Gayrimenkul danışmanlarının müşterilerin ihtiyacını iyi bir şekilde anlaması gerekmektedir ve ihtiyaçları doğrultusunda onlara seçenekler sunmalıdır. Bunun yanı sıra müşterilerin finansal fırsatlar bulmalarında onlara yardımcı olmaları gerekmektedir.

 

 

 

GAYRİMENKUL KONUSUNDA EN İYİ HİZMETİ ALMAK ÖNEMLİ Mİ?

 

Gayrimenkul danışmanlığı firmaları ile alıcı ve satıcılar doğru bir şekilde gerekli işlemleri gerçekleştirebilirler. Gayrimenkul konusunda sizlere en iyi hizmeti verecek olan bu kişiler ile çalışarak doğru yatırımlar yapabilirsiniz ve yatırımlar sonucunda güzel sonuçlar alabilirsiniz. Bütün bu süreci en iyi şekilde bilen ve gerekli araştırmaları en iyi şekilde yapan gayrimenkul danışmanları ile çalışmak bu konuda büyük bir fırsat olacaktır.

 

Biz Yatırım Gayrimenkul olarak Gölcük’te bu hizmetleri vermeyi hedefliyoruz. Yatırımcıları doğru yönlendirip, kazançlı yatırımlar yapmalarına yardımcı olacağız. Tabi ki bunun yanında geleneksel emlak işlerini de sürdüreceğiz. Tüm Gölcüklüleri konuyla alakalı ofisimize bekliyoruz. 0 262 400 00 22 ve 0 532 069 41 53 nolu telefonlardan geniş bilgi alabilir, Donanma Caddesi Mevlana Ekmek Fırını karşısında bulunan yatırım ofisinde alım satım ve gayrimenkul danışmanları ile yüz yüze görüşebilirsiniz.

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 1 = 7