GÖLCÜK’TE KOCAELİSPOR COŞKUSU

Kocaelispor’daki dostluk bağlarını ve spor sevgisini birlik beraberlik içinde bütünleştimek amacıyla kurulan Gölcüklü Kocaelisporlular Derneği, görkemli bir törenle açıldı.

YOĞUN KATILIM OLDU

Merkez Mahallesi Albay Burak Caddesi Fotoğrafçılar Sokağında büyük bir coşkuyla gerçekleşen Gölcüklü Kocaelisporlular Derneği’nin açılışına Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz, Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Güler, Gölcüklü Kocaelisporlular Derneği Başkanı İsmail Pehlivanoğlu, CHP Gölcük İlçe Başkanı Fikret Gürel ve Yönetimi, Belediye Başkanı Aday Adayı İsmet İşeri, Sahne Sanatları Derneği Başkanı Sacit Akın ve Kocaelisporlu taraftarlar katılım sağladı.

BAŞKAN YAVUZ; “KOCAMAN BİR AİLE OLDUK”

Açılış öncesi açıklama yapan Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz; “35-40 kişilik çıktığımız bu yolda taraftarlarımızın sayesinde daha da büyüyerek kocaman bir aile olduk. İsmail kardeşimiz Gölcük’te böyle bir taraftarlık sergileyerek bu derneği açmışlar. Bugün de açılışına katılım sağladık. Hayırlı olsun diyoruz” dedi. Başkan Yavuz’un konuşmalarının ardından açılış kurdelesi kesildi.Açılış sonrası taraftarlar büyük bir sevinç kutlaması yaptılar.

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 48 = 51