Gölcükspor Güven’e emanet

Bal ligine düşen Gölcükspor, tarihinde ilk kez Bal liginde mücadele edecek. Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olan Gölcükspor’da bu ligin deneyimli teknik direktörlerinden Can Güven ile resmi sözleşme imzalandı.

Kavaklı’daki tesislerde yapılan imza törenine Başkan Temel Erten, Futbol Şube Sorumlusu Olcay Balaban, Basın Sözcüsü İbrahim İnanç Çakıroğlu, yönetim kurulu üyeleri Semih Sofu, Hüseyin Bat ve Kerem Musaoğlu katıldı.

Gölcükspor layık olduğu yere taşımak istiyoruz

Başkan Temel Erten açıklamasında, “Hocamız tecrübeli kendisi hakkında olumlu referanslar aldık. Bayramdan önce görüştük, kendi şartlarımızı hedeflerimizi konuştum. O da buna uygun olarak cevap verdi. Dün geldi gerekli çalışmaları yaptık ve anlaştık. 1.5 aylık yönetimiz. Bundan sonra Gölcükspor’un daha iyi günler görmesini istiyoruz. Omurgası olmayan bir insan yürüyemezse alt yapısı olmayan kulüp ilerleyip büyüyemez. Gölcük halkıyla beraber layık olduğu yere taşımak istiyoruz” dedi.

Elimizde kalanlarla yola devam edeceğiz

Teknik direktör Can Güven ise ilk açıklamasında, Gölcükspor düştüğü yerden çıkmasını bilecektiler. Gelmemde ki en büyük etken kulübün vizyonu oldu. Yönetimin beni istemeleri ilgileri oldu. Takım ve camia buna hazır. Lig zor lig ama doğru çalışma doğru ekip bunun üstesinden gelecektir. Her maçın final olacağı bir ligde kazana kazana gitmek zorunda olduğunuz bir lig. Takım ligden düştüğü için bir çok oyuncu serbest kalmış. Elde kalanlara da ciddi talipler olmuş elimizde kalanlarla yola devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

7 + 2 =