Gölcüklü Çocuklar Okul Stresini Yüzerek Atıyor

Okulların yarıyıl tatilini fırsat bilen çocuklar zamanlarını Gölcük Belediyesi Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu ve Buz Pistinde geçiriyor.

Gölcük Belediyesi Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu, tatilin tadını havuzda çıkarmak isteyen öğrencilerle dolup taşıyor. Kışın yüzme keyfini yaşamak isteyen öğrenciler 28-29 C su sıcaklığı 30 C ortam sıcaklığında olan Gölcük Belediyesi Kapalı Yüzme Havuzunda doyası eğleniyor.

Yüzme havuzunda çocuklar için özel bölüm bulunurken, çocuklar aileleri ile birlikte yüzmenin tadını çıkarıyor. Vatandaşlarda, cankurtaranlar ve yüzme hocaları eşliğinde gönül rahatlığı yüzmenin keyfini yaşıyor. Çocukların yanı sıra her yaş grubundan vatandaşın ilgi gösterdiği yüzme havuzu 15 tatilin keyfini çıkarmak isteyen çocuklar ile dolup taşıyor.

Ayrıca Gölcük Belediyesi Buz Pistinde yarıyıl tatilini buz pateni yaparak değerlendiren öğrenciler, tesisin doyasıya keyfini çıkarıyor.

Vatandaşlar ve öğrenciler Gölcük Belediyesinin Havuz ve Buz Pisti hizmetinden faydalanırken, ailelerin çocuklarına yönelik hizmet veren Yaz-Kış spor okullarıyla da İlçe genelinde Yüzme bilmeyen çocuk kalmasın projesi de aynı ölçüde yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

4 + 5 =