GÖLCÜK MERKEZ’DE GÖRÜNMEZ KAZA

Gölcük Merkez’de karşıdan karşıya geçmeye çalışan 65 yaşlarında ki teyze, araçların park etmemesi için konulan kırık dubaya takılarak feci şekilde arabanın üstüne, sonrada yere düştü ve yaralandı.

Gölcük Merkez’de Gözde Kuyumcusunun önünde görünmez bir kaza meydana geldi. Karşıdan karşıya geçmeye çalışan 65 yaşlarında ki teyze, araçların park etmemesi için konulan kırık dubaya takılarak feci şekilde arabanın üstüne sonrada yere düştü.

SAĞLIK EKİPLERİ ÇOK ÇABUK GELDİ

Yaralanan teyzeye çevredeki vatandaşlar ve esnaflar yardımcı oldu ve derhal 110 sağlık ekiplerine haber verdiler. Sağlık ekipleri ambulans ile birlikte kazanın olduğu yere çok çabuk geldiler ve teyzeye ilk müdahaleyi yaptılar. Ayağını burktuğu düşünülen teyze Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’ne götürüldü ve tedavi altına alındı. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

CADDELERDE KALDIRIMLARDA YÜRÜYECEK YER YOK

Çevredeki vatandaşlar ve esnaflar ise kendini bilmez sürücüler yüzünden her yere duba konulduğunu ve neredeyse kaldırımlarda ve caddelerde yürümek için yer kalmadığını söyleyip bu durumu eleştirdiler. Haber: Soner Gülezer

 

error
Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

85 − 78 =