GÖLCÜK BİR ÇINARINI DAHA SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Gölcük Şubesi Başkanı Ali Osman Kılıç 77 yaşında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybederek, Gölcük’ü derin üzüntüye boğdu. Kılıç’ın cenazesi öğle namazına müteakiben Gölcük Tevfik Hoca Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

HASTALIĞINDAN HABERSİZDİ

TÜED Gölcük Şubesi’nde yıllardır başarıyla görev yapan, Gölcük Belediye Meclis üyesi İbrahim Kılıç’ın babası Ali Osman Kılıç bir süre önce kolon kanserine yakalandı. Ailesi tarafından kendine söylenmeyen hastalığından habersizdi.  İzmit’te Medical Park  hastanesinde tedavi olan Kılıç, 1 haftadır orada yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi  veriyordu.   Doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamayan Ali Osman Kılıç, sevenlerini derin yasa boğdu.

Tam bir ay önce de hayat arkadaşı Şaziment Kılıç’ı kaybeden Ali Osman Kılıç’ın son yolculuğunda dostları onu yalnız bırakmadı.

GÖLCÜK PROTOKOLÜ ORADAYDI

Kılıç’ın cenaze törenine Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Belediye Başkan Yardımcıları, TÜED Gölcük Şubesi Yöneticileri, üyeleri, Belediye Daire Görevlileri, İlimizin ve ilçemizin Siyasi Parti başkanları ve temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, STK ve Dernek Başkanları, dünürü Gölcükspor eski kaptanı Adem Ellibeş ve Erol Ellibeş, Muhtarlar, esnaflar ve Kılıç ailesinin yakınları ve çok sayıda dostları katılım sağladı.

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 1 = 7