GÖLCÜK BELEDİYESİNİN, O BİRİMİNE ALKIŞLAR

Yaklaşık 6 ay önce, Kent Kart ve KOBİS Kart taleplerini hızla çözüme kavuşturmak amacıyla Gölcük Belediyesi’nin yer tahsisiyle, Seyahat Kartları Birimi Gölcük Şubesi, Gölcük Belediyesi Hizmet Binası zemin katında hizmete başlamıştı.

Gölcük’te artan kişiselleştirilmiş Kent Kart ve KOBİS Kart taleplerini hızla çözüme kavuşturmak amacıyla Gölcük Belediyesi’nin yer tahsisiyle Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Trafik Yönetimi Dairesi Başkanlığı Seyahat Kartları Birimi Gölcük Şubesi, Gölcük Belediyesi Hizmet Binası zemin katında aylar önce hizmete başlayan birim personeli, gelen kişilere gösterdikleri  ilgi, alaka ve nezaketle alkışları topluyor.

ALKIŞLAR BU BİRİME

4 personelle hizmet veren  Seyahat Kartları Birimi Gölcük Şubesinde  Öğrenci, Kobis, Öğretmen, 65 ve 60 yaş, Polis, Engelli, Refakatçi ve Basın Kartları artık bundan sonra ilçemizdeki bu ofisten alınabiliyor. Ayrıca süresi biten kartlar içinde vize işlemi yapılıyor. Gölcüklü vatandaşlar bu işlemler için İzmit’e gitmek zorunda kalmadan,  dakikalar içinde kart işlemlerini gerçekleştirdiklerini ve oradan en hızlı, en alakalı hizmeti aldıklarını kaydediyorlar.

Gölcük Şubesi’nin açılmasından dolayı memnuniyetini dile getiren vatandaşlar Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e,  teşekkürlerini iletiyorlar.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

97 − 91 =