GÖLCÜK BELEDİYESİ VE GFSD’DEN ÖNEMLİ ETKİNLİK

Gölcük Belediyesi ve Gölcük Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği, geçtiğimiz hafta pazar günü, önemli bir etkinliğe imza attı. Dernek üyesi fotoğraf sanatçıları, sokağa çıkma yasağı olan, 65 yaş üstü büyükler için ise serbestliğinin olduğu pazar günü, Gölcük sokaklarını ve sokağa çıkan büyükleri fotoğrafladılar.

BAŞKAN SEZER’DE ETKİNLİĞE KATILDI

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ve Dernek Başkanı İsmail İkiz’in de katıldığı etkinlik, Gölcük Anıtpark’ta başladı. Anıtpark’ın ardından fotoğraf sanatçıları Gölcük’ün dört bir köşesine yayılırken, muhteşem fotoğraflar çektiler.

“ÇEKİLEN HER FOTOĞRAF TARİHE DÜŞÜLEN BİR NOTTUR”

Etkinliğe katılan fotoğraf sanatçılarıyla bir araya gelen Başkan Sezer: “Gölcük Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği ile Türkiye ve ilçe genelinde önemli başarılara imza attığımız yarışmalar düzenledik. Ayrıca fotoğraf sanatı adına da önemli programları gerçekleştirdik. Bugün düzenlediğimiz bu etkinlikle de hem sanatsal bir çalışma gerçekleştirmiş olduk hem de Korona Virüs sürecinde olağan üstü günler yaşayan ilçemizin fotoğraflarının çekilmesini sağladık. Aslında bu süreçte çekilen her fotoğraf tarihe düşülen bir nottur. Bu düşüncelerle etkinliğin düzenlenmesinde büyük emeği olan Dernek Başkanımız İsmail İkiz başta olmak üzere, katılan tüm sanatçılarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

27 + = 29