GÖLCÜK BELEDİYESİ İKİ METRUK BİNAYI DAHA YIKTI

Gölcük Belediyesi, orta hasarlı olup onarım ve güçlendirilmesi yapılmayan binaların yıkımını gerçekleştirmenin yanı sıra, metruk binaları da yıkıyor. Ekipler; Yunus Emre Mahallesi ve Donanma Mahallesi’nde bulunan İki metruk binanın daha yıkımını gerçekleştirdi.

Gölcük Belediyesi, orta hasarlı olup onarım ve güçlendirilmesi yapılmayan binaların yıkımını gerçekleştirmenin yanı sıra, vatandaşların can güvenliğini tehdit eden, sosyal riskler oluşturan ve kent estetiğini bozan metruk binaları da yıkmaya devam ediyor. Bu kapsamda; Yunus Emre Mahallesi 825.Sokak’ta ve Donanma Mahallesi, Anafartalar Caddesi No:30’da bulunan iki metruk binayı, Gölcük Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından yıkımı gerçekleştirildi.

“1 NİSAN’DAN BUGÜNE 36 BİNAYI YIKTIK”

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer yaptığı açıklamada, “Kent genelinde onarım ve güçlendirmesi yapılmayan orta hasarlı ve vatandaşların can güvenliğini tehdit eden, sosyal riskler oluşturan ve kent estetiğini bozan metruk binaların yıkımına devam edeceğiz. Yunus Emre Mahallesi ve Donanma Mahallesi’nde bulunan İki metruk binanın daha yıkımını gerçekleştirdik. Böylelikle 1 Nisan’dan bugüne kadar 36 binayı yıkmış olduk” dedi.

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

93 − = 86