Gölcük Anıtpark’ta Çocuklar Gönüllerince Eğlendi

Gölcük Belediyesi’nin düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı şenlikleri Anıtpark’ da çocukların yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

Düzenlenen etkinlikte 10 adet şişme oyun alanları, jonglör, yüz boyama, sihirbaz, maskot, palyaçolar ve çocuklar için hazırlanmış etkinlikler yer aldı. Gün boyu patlamış mısır ve pamuk şekerin ücretsiz dağıtıldığı şenlikte çocuklar doyasıya eğlendi. Şenliğe katılan çocuklar ve aileleri böyle güzel bir şenlik düzenlediği için Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e teşekkür ettiler.

Ücretsiz Etkinliklerle Gölcük’te Renkli Bir Şölen Yaşandı

Çocuklar gün boyu şişme oyun alanlarında oynayarak eğlenceli saatler geçirdi. Palyaçolar çocuklara yüz boyamaları yaparak onları mutlu etti. Birçok yarışmanın yapıldığı şenlikte çocuklar doyasıya eğlendi.  Ailelerinde katıldığı gösterilerde herkesin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Başkan Sezer “Çocuklar Bizim Geleceğimiz”

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer etkinlik alanında eğlenen çocuklar tarafından coşkuyla karşılandı. Başkan Sezer etkinliğe katılan çocuklar ve aileleri ile tek tek fotoğraf çekilerek mutluluklarına ortak oldu. Hizmet politikalarında çocukları merkeze yerleştirdiklerini dile getiren Başkan Sezer, “Gölcükte 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramını çocuklarımız ile birlikte coşkuyla kutlamak için bu etkinliği tertip ettik. Gördüğünüz gibi hem tatil  hem güzel bir hava ve Anıtpark’da çeşitli etkinliklerle çocuklarımızı buluşturduk. Gölcük Belediyesi olarak çocuklarımızın mutluluğu, yüzlerindeki tebessüm bizide mutlu etmekte ben bu vesile ile geleceğimiz olan çocuklarımızın Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramını gönülden kutluyorum” dedi

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

8 + 2 =