GÖLCÜK AK PARTİ’NİN ÖRNEK PROJESİ SÜRÜYOR

 

 

 

 

 

Gölcük AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından hayata geçirilen “Bir Yastıkta Yarım Asır” adındaki örnek proje tüm hızıyla sürüyor. Bu proje kapsamında geçtiğimiz gün ilçemizde 50 yıldır evli olarak yaşayan Havva-Ahmet Gürdal çifti ziyaret edilip, uzun ömürler dilendi. Ziyarete Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun katılması sevinç oluşturdu.

 

 

 

 

Gölcük AK Parti İlçe Başkanlığı ilçemiz mahallelerinde de sürdürdüğü örnek projelerle takdir topluyor. Sürdürülen projeler kapsamında , mahallelere yeni taşınan vatandaşların kapıları çalınıp “Mahallemize Hoş Geldiniz”, “Bir Yastıkta Yarım Asır” ve “Hoş Geldin Bebek”  adı verilen sosyal projeler tüm hızıyla sürüyor.

HAVVA VE AHMET GÜRDAL ÇİFTİNE YASTIK HEDİYE

Bu projeler kapsamında geçtiğimiz gün ilçemizde “Bir yastıkta yarım asır” geçiren Havva-Ahmet Gürdal çiftine bir ziyaret gerçekleştirildi. Ziyaret sürpriz bir şekilde Gölcük’te olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’da katıldı. İlçe Başkanı İdris Alp ve Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in de hazır bulunduğu ev ziyaretinde 50 yıl evli kalmış Havva-Ahmet Gürdal çiftine  “Bir yastıkta yarım asır” yazan yastık hediye edilip, sağlıklı mutlu huzurlu uzun ömürler dilendi. Gürdal çifti, Karaosmanoğlu ve beraberindeki AK Partilileri en iyi şekilde ağırlarken, mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.

TÜM TÜRKİYE’YE ÖRNEK PROJE

Ziyaretle ilgili bir açıklama yapan Başkan Alp, “Gelecek nesillerimize örnek olması amacı ile başlattığımız “Bir Yastıkta Yarım Asır” projemiz kapsamında Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu ve Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş ile birlikte Havva – Ahmet Gürdal çiftine ziyaret gerçekleştirdik. Gittiğimiz her yerde çiftlerimizin ilk günkü sevgi ve muhabbetlerine şahit oluyoruz. Rabbim tüm çiftlerimize ömür boyu mutluluklar versin” dedi. Başkan Karaosmanoğlu ise projeyi örnek bulurken, emeği geçenlere teşekkür edip, Gürdal ailesine de mutluluklarının daim olmasını diledi.

 

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 2 = 4