GÖL-MEK YENİMAHALLE KONAĞI KURS MERKEZİNDEN MUHTEŞEM SERGİ

Gölcük Belediyesi kültür sanat etkinlikleri GÖLMEK kurslarında, Yenimahalle Konağı içerisinde verilen kursların yılsonu sergisi, Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi’nde açıldı.

GÖLMEK kursiyerlerinin eşsiz ürünleri muhteşem sergide yerlerini aldı.

Gölcük Belediyesi’nin GÖLMEK kurslarında yılsonu sergileri açılmaya devam ediyor. Yenimahalle Konağı içerisinde verilen kursların yılsonu sergisi Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi’nde hazırlandı. Eşsiz  serginin açılışına AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, MHP İlçe Başkanı Derya Çavdar ve yönetimi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Caferi Tayyar Mert, Gölcük Halk Eğitim Merkezi Müdürü Necmettin Türkmen, kurs öğreticileri, kursiyerler ve davetliler katıldı.

DEMİRCAN; ‘BÜYÜK EMEKLER VERİLEREK HAZIRLANAN SERGİMİZE HOŞ GELDİNİZ’

Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi’ndeki sergi  açılışında 4 usta öğretici eşliğinde, 120 kursiyerin el sanatları ve giyim kurslarında hazırladığı eserler sunuldu. Kurs öğreticisi Yasemin Demircan yaptığı konuşmada, “Büyük emekler verilerek hazırlanan bu seçkin sergimizin, burada 6 yıldan bu yana çeşitli kurslarda el emeklerimle ortaya çok kıymetli işler çıkartıyoruz. Kimse gelmez dedikleri kurslarımızın 6. yılını doldurmuş bulunmaktayız.  Oldukçada güzel eserler ortaya çıkarmış durumdayız. Sizlerle bu özel sergide  birlikte olmak bizim için büyük bir mutluluk. Tüm kursiyerlerimizi hem tebrik etmek istiyorum, hem de kendilerine teşekkür ediyorum. Katılan tüm misafirlerimize göstersikleri ilgiler için  teşekkür ediyor. Bizlere bu imkanı veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

SEZER; ‘ VATANDAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM’

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “İlçemizin birçok noktasında Gölcük Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde birçok kurs açtık ve bu kurslarımıza oldukça fazla insanımız katılım gösterdi. Her bir vatandaşımıza kurslarımıza katıldıkları için teşekkür ediyoruz. Burada birçok insanımız sosyalleşiyor, dinleniyor ve ev ekonomisine dahi katkıda bulunabiliyor. Kurslarımıza katılımlarınızdan ötürü her birinize teşekkür ediyorum. Burada görüyoruz ki çok güzel, milletimizi yansıtan öğeler de bulunuyor. Sizler istediğiniz müddetçe bizler de kursların açılmasına katkı sağlayacağız” dedi.

SEZER; ‘KADINLARIMIZ BÜYÜK BİR İŞ BECERİYOR’

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, “İlçemizde verilen kursların gerçek anlamda insanımıza büyük bir etkisi olduğunu görebiliyoruz. Burada gördük ki kadınlarımız büyük bir iş beceriyor. Her birinizi yürekten tebrik ediyorum. Kurs öğreticilerimiz de oldukça becerikli ve güzel eserler ortaya çıkarmanın yanı sıra kursiyerlere de büyük bir katkı sağlıyorlar. Her birinizi tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

‘MİSAFİRLERE ÖRME ÇİÇEKLER HEDİYE EDİLDİ’

Milletvekili Katırcıoğlu, MHP İlçe Başkanı Derya Çavdar ve Gölcük Belediyesi Kültür Müdürü Tuba Sarıgül’e çiçek takdim edildi. Misafirlere örme çiçekler verilmesi ile birlikte program sona erdi.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)