Genç çift Evlilik için İlk Adımını Attı

İlçemizin tanınmış esnaflarından Kupon Giyim’in sahibi Nejdet Gökçe oğlu Gürkan Samed’i nişanlamanın mutluluğunu yaşadı. İstanbul Beylikdüzü’nde aile arasında gerçekleşen nişan merasiminde Müge Nişancıoğlu ile Gürkan Samed Gökçe evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlandılar.

Aileleri yalnız bırakmadı

Giyim sektöründe ilçemizin önde gelen iş yerlerinden olan Kupon Giyim’in işletmecisi Necdet Gökçe ile ev hanımı Aynur Gökçe’nin yakışıklı oğulları Gürkan Samed ile İstanbul Beylikdüzü’nde Maliye’de görevli Cemal Nişancıoğlu ile ev hanımı Necla Nişancıoğlu’nun güzeller güzeli kızları Müge Nişancıoğlu evlilik yolunda ilk adımlarını atarak nişanlandılar. İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan kız evinde gerçekleşen nişan törenine Nişancıoğlu ve Gökçe ailelerinin eş dost ve akrabaları katıldı.

Çiftinin nişan yüzüklerini Gelinin dayısı Zeki Güler taktı

Mutlulukları gözlerinden okunan Müge ve Gürkan Samed çiftinin nişan yüzüklerini Gelinin dayısı Zeki Güler takarken, genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi. Özel bir şirkette Lojiktik Bölümünde görev yapan damat Gürkan Samed Gökçe ile İstanbul’da bir alışveriş merkezinde bulunan bir bijuteri mağazasından çalışan Müge Nişancıoğlu düğünlerini yaza yapmayı planlıyor.

error
Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 62 = 70