ESNAF ODASINDAN BAŞKAN YARDIMCILARINA ZİYARET

31 Mart 2024 seçimlerinden sonra Gölcük belediyesine atanan başkan yardımcılarına,  Gölcük Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Necmi Kocaman ve yönetim kurulu üyeleri, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

NURİ BARIŞ’A, HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Gölcük Belediyesi başkan yardımcılarından Nuri Barış, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinden sonra Gölcük Belediyesi’nin iştiraki olan ve sosyal tesisleri işleten GÖLAŞ’ın da Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Gölcük’lü olan Barış’ı, Gölcük’lü dostları tebrik etti. Gölcük Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Necmi Kocaman ve yönetim kurulu üyeleri, makamında Barış’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, başarılar diledi.

SAMED SIRMA’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

31 Mart 2024 seçimlerinden sonra Gölcük belediyesine atanan başkan yardımcısı  Samed Sırma’ya,  Gölcük Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Necmi Kocaman ve yönetim kurulu üyeleri, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Kocaman ziyarette; ‘Gölcük’lü olan genç başkan yardımcımıza yeni görevlerinde üstün başarılar diliyorum” dedi.

KUTSAL TOPRAKLARDAN DÖNEN KEMAL KAHRAMAN’A ZİYARET

Gölcük Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Necmi Kocaman ve yönetim kurulu üyeleri, bir ziyareti de Gölcük Belediyesi Genel Koordinatörü Kemal Kahraman’a yaptı. Umre ziyareti için gittiği kutsal topraklardan dönen Kahraman’ı ziyaret ettiler. Umre ziyaretini tamamlayan Kahraman,  görevinin başına geçti.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)