ELLİBEŞ: “GENÇLER BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ”

 

 

 

 

Göreve seçildiği günden bu yana yürüttüğü çalışmalarla takdir toplayan Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Merkezi Başkanı Semih Furkan Koç ve yönetimi Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti. Gençler bizim için çok değerli diyen Başkan Ellibeş, “Gölcük Belediyesi olarak sizlere her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

 

 

 

 

Göreve seçildiği günden bu yana yürttüğü çalışmalarla takdir toplanayan Kocaeli Kent Konseyi Gençlik Merkezi Başkanı Semih Furkan Koç ve yönetimi Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret edip, hem yürütükleri çalışmalar ve projeler hakkında bilgilendirdiler, hem de fikir alışverişinde bulundular. Gençlik merkezinin kent genelinde önemli çalışmalara imza attığını belirten Başkan Koç, gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, sosyal ve kültürel faaliyetlerin içinde olmalarını sağlamak için mücadele verdiklerini dile getirdi ve Başkan Ellibeş’e teşekkürlerini iletti.

“GENÇLİĞİMİZE SAHİP ÇIKIYORUZ”

Başkan Ellibeş ise yaptığı konuşmada, “Gençler bizim için çok değerli. Neslimizin elinden tutmak için Gölcük Belediyesi olarak büyük çaba sarf ediyoruz. Hayata geçirdiğimiz projelerle gençliğimize sahip çıkıyoruz. Unutmayalım ki gençliğin elinden kimin tuttuğu çok önemlidir. Bu el zararlı alışkanlıklara götüren kötü bir el de olabilir, ya da iyiliğin temsilcisi bir elde olabilir. Onun için bizlerin tek hedefi kötülüklerden geleceğimizin sahibi neslimizi uzak tutmaktır” şeklinde konuştu.

“SİZLERİ İYİ YETİŞTİRMEK GELECEĞİN TÜRKİYESİ’Nİ İNŞA ETMEKTİR”

Bağımlılığın her türlüsüyle etkin bir mücadele içerisinde olduklarını da dile getiren Başkan Ellibeş, “Bunun için eğitim çok önemli bir argümandır. Çocuklarımızın ve gençlerimizin zararlı alışkanlıklar başta olmak üzere bağımlılıkla nasıl korunacaklarını iyi anlatmamız gerekmektedir. Bu durumun yanı sıra gençler olarak kendinizi donanımlı yetiştirmeniz de çok önemlidir. Günümüz iletişim çağı olmakla birlikte sizleri iyi yetiştirmek aslında geleceğin Türkiye’sine yatırım yapmak demektir. Sizde bu duygularla yola çıkmış bir oluşumsunuz. Gölcük Belediyesi olarak her türlü desteğe hazır ve yanınızda olduğumu belirtmek istiyorum” dedi. Karşılıklı sohbet ve fikir alışverişi sonrasında hatıra fotoğrafı çektirilerek ziyaret son buldu. Haber: Serkan SIDAL

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

56 − 47 =